هدر موبایل
1388/07/10 12:21:00
سرویس اقتصادی
نماینده کرج در نامه ای به وزیر نفت خواستار شد:

ایمن‌سازی خط لوله انتقال فرآوردهای نفتی ری - قزوین

**نماینده‌ مردم کرج در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به وزیر نفت، انجام اقدامات جدی در خصوص ایمن‌سازی خط لوله انتقال فرآوردهای نفتی از شهر ری به قزوین را خواستار شد.

"عزیز اکبریان" در نامه خود به "مسعود میرکاظمی"، با اشاره به مشکلات پیش آمده به دلیل عبور خط لوله انتقال فرآوردهای نفتی از شهر ری به قزوین از مسیر فردیس و ایجاد مشکلات عدیده برای شهروندان منطقه سه فردیس کرج، از وی خواسته است وزارت نفت در مورد ایمن‌سازی این خط ، اقدامات جدی انجام دهد.

در نامه نماینده مردم کرج آمده است: با عنایت به حجم قابل توجه ظرفیت لوله مزبور و فرسودگی آن که موجب به خطر افتادن جان شهروندان کرجی می‌شود و تبعات منفی که به همراه دارد، بنا به ضرورت و با پیگیری‌های مکرر و با تلاش شهرداری کرج در سال‌های اخیر، بخش‌هایی از مسیر پرخطر در محدوده معابر مرکزی شهر با صرف هزینه‌ای به مبلغ 300 میلیون تومان با هماهنگی شرکت عامل ایمن‌سازی شده است.

وی در ادامه نامه خود از وزیر نفت خواست تا جهت ایمن‌سازی کامل مسیرهای پرخطر که بسیار ضروری می‌باشد و مبلغ دو میلیارد تومان برآورد هزینه شده است و از عهده‌ شهرداری کرج خارج است، دستور ایمن سازی مابقی مسیر توسط شرکت خطوط لوله نفت و یا واریز هزینه آن به حساب شهرداری کرج را صادر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet