خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1397/12/11 18:14:15
سرویس فرهنگی
"سبک زندگی"

آموزش و پرورش تمرکز جدی بر سبک زندگی داشته باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آموزش و پرورش باید تمرکز جدی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته باشد تا آینده‌سازان کشور را به گونه‌ای پرورش دهد تا روی پای خود بایستند.
آموزش و پرورش تمرکز جدی بر سبک زندگی داشته باشد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آموزش و پرورش باید تمرکز جدی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته باشد تا آینده‌سازان کشور را به گونه‌ای پرورش دهد تا روی پای خود بایستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100545122754.jpg آموزش,و,پرورش,تمرکز,جدی,بر,سبک,زندگی,داشته,باشد Icana

قرجه طیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر سبک زندگی گفت: مقام معظم رهبری همیشه بر سبک زندگی ساده مسئولان تاکید داشتند تا احساس فاصله بین مردم و مسئولان وجود نداشته باشد. در اوضاع اقتصادی که هم اکنون شاهد آن هستیم، بیشتر نیازمند همراهی مردم با مسئولان و دولت هستیم.

علی رغم تنگناهای اقتصادی که بر زندگی مردم وارد آمده اما مردم همیشه همراه نظام هستند و ارزش‌های نظام را با چیزی عوض نمی‌کنند

 نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرایط زندگی بسیار سختی را تجربه می‌کنیم و به مردم خداقوت می‌گوییم. مجلس شورای اسلامی و همچنین نمایندگان مجلس همیشه بر این موضوع تاکید دارند که دولت برای سال آینده تمام هم و غم و تمرکز خود را بر مشکلات معیشتی و اقتصادی به ویژه مشکلات بیکاری قرار دهد. مجلس نیز در هیچ موردی کوتاهی نخواهد کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این اوضاع سخت اقتصادی مسئولان نباید ساده‌زیستی را فراموش کنند تصریح کرد: بین مردم و مسئولان نباید هیچ فاصله‌ای از دید مردم احساس شود.

کمبودها و گرانی به تحریم بر نمی‌گردد

وی با ابراز تاسف از اینکه مشکلات اقتصادی بر افراد ضعیف فشار بسیاری وارد کرده گفت: با تمام این مشکلات اما از همه مردمی که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند تشکر می‌کنیم چرا‌که علی‌رغم تنگناهای اقتصادی که بر زندگی مردم وارد آمده اما همیشه همراه نظام هستند و ارزش‌های نظام را با چیزی عوض نمی‌کنند. دولت باید حداقل امکانات را برای مردم تامین کند چراکه بسیاری از مشکلات از جمله گرانی گوشت سفید و قرمز و کالاهای اساسی به تحریم بر نمی‌گردد، بلکه باید این مشکلات را خودمان مدیریت کنیم تا فشار از دوش مردم برداشته شود.

در مشکلات اقتصادی باید به مردم حق بدهیم

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار داشت: در این دوران باید به مردم حق بدهیم چرا که همیشه نشان داده اند که در راستای همراهی با دولت حرکت می کنند و بیش از این نمی توان از مردم انتظار داشت.

آموزش و پرورش باید تمرکز جدی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش آموزش و پرورش در ترویج سبک زندگی گفت: آموزش و پرورش وظیفه ندارد که فقط  به سبک زندگی بپردازد بلکه وظایف سنگینی از جمله تربیت نسل آینده بر روی دوش خود دارد و باید تمرکز جدی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته باشد تا آینده‌سازان کشور را به گونه‌ای پرورش دهد تا روی پای خود بایستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet