هدر اصلی
1397/12/12 08:46:20
سرویس فرهنگی
"سبک زندگی"

با مصرف کالای ایرانی به تولید داخل کمک می‌شود

رئیس فراکسیون اشتغال مجلس گفت: آموزش و پرورش باید تلاش کند تا از طریق آموزش دادن، نسل جدید را با سبک زندگی اسلامی ایرانی و فرهنگ ایرانی آشنا کند.
با مصرف کالای ایرانی به تولید داخل کمک می‌شود رئیس فراکسیون اشتغال مجلس گفت: آموزش و پرورش باید تلاش کند تا از طریق آموزش دادن، نسل جدید را با سبک زندگی اسلامی ایرانی و فرهنگ ایرانی آشنا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg با,مصرف,کالای,ایرانی,به,تولید,داخل,کمک,می‌شود Icana

غلاﻣﺮﺿﺎ ﻛﺎﺗﺐ در گفت‌وگو با  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی و پرهیز از اشرافی‌گری گفت: آنچه که برای جامعه ایرانی مهم است 2 نکته است. یک نکته تمدن ملت بزرگ ایران است که ملت باید از سنت، آداب و رسوم دینی خود دست نکشد و نکته مهم دیگر فرهنگ دیرینه است که اگر این 2 موضوع را بتوانیم در سبک زندگی رعایت کنیم، می‌توانیم موفق باشیم.

آموزش و پرورش باید تلاش کند تا از طریق آموزش دادن، نسل جدید را با فرهنگ ایرانی آشنا کند

صرفه جویی در شرایط تحریم، ضروری است

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط بحران و تحریم، باید صرفه‌جویی در زندگی لحاظ شود افزود: مردم باید مراعات کنند و کالاهای ایرانی را بیشتر مصرف کنند و این می‌تواند در شرایط تحریم، به تولید در کشور کمک کند.

نسل جدید باید با سبک زندگی و فرهنگ ایرانی آشنا شود

رئیس فراکسیون اشتغال مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که وظیفه دولت و آموزش و پرورش در ترویج سبک زندگی چیست، تصریح کرد: آموزش و پرورش باید تلاش کند تا از طریق آموزش دادن، نسل جدید را با سبک زندگی اسلامی ایرانی و فرهنگ ایرانی آشنا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet