هدر اصلی
1397/12/11 13:26:52
سرویس فرهنگی
میرزاده خبر داد:

پرونده دانشجویان دانشگاه آزاد از طرف کمیسیون آموزش مجلس مختومه است

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از مختومه شدن پرونده دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد در کمیسیون متبوعش خبر داد.
پرونده دانشجویان دانشگاه آزاد از طرف کمیسیون آموزش مجلس مختومه است سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از مختومه شدن پرونده دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/46908.jpg پرونده,دانشجویان,دانشگاه,آزاد,از,طرف,کمیسیون,آموزش,مجلس,مختومه,است Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  خصوص مشکلات دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد، گفت: در کمیسیون آموزش از چندین ماه گذشته، کمیته ای جهت رسیدگی به مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد تشکیل شد تا با بررسی تمام ابعاد موضوع نتیجه ای صحیح و مطلوب به دست آید.  

تمامی شکایات واصله مورد بررسی دقیق قرار گرفت

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمامی شکایات واصله و تمامی مدارک موجود، مورد بررسی این کمیته قرار گرفت و تمامی متخلفان شناسایی شدند؛ بنابراین باید گفت که پرونده دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد از طرف کمیسیون آموزش مجلس مختومه است.

حمایت میرزاده

 نماینده مردم گرمی در مجلس افزود: متاسفانه در انتخاب و گزینش دانشجویان، دانشگاه آزاد اهمال کرده و این مسئله باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای دانشجویان و سردرگمی آنها شده بود؛ بنابراین دانشگاه آزاد تعهد داد که مشکلات موجود را بررسی کرده تا حق هیچ دانشجویی ضایع نشود.

نمایندگان در  حوزه های انتخابیه خود شکایات زیادی را وصول کردند

وی بیان کرد: بسیاری از همکاران نماینده در حوزه های انتخابیه خود شکایات بی شماری را در خصوص دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد دریافت کردهاند که می بایست این وضعیت هرچه سریعتر توسط دانشگاه آزاد تغییرکرده و دانشجویانی که از نمرات بالایی برخوردار بوده و به حق خود نرسیدند، از وضعیت نهایی خود مطلع شوند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر خاتمه یافتن پرونده دانشجویان پزشکی وپیراپزشکی دانشگاه آزاد در کمیسیون متبوع خویش خاطرنشان کرد: باید متخلفان به مراجع قضایی معرفی شوند و اگر به طور مجدد مشکلاتی پیش آمد، دانشجویان از طریق نمایندگان خود در مجلس، کمیسیون آموزش را در خصوص مشکلات خود مطلع نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet