ایام محرم 1398
1397/12/11 12:20:00
سرویس استان ها

افتتاح بزرگترین پروژه آب روستایی در بخش عقیلی شهرستان گتوند

با حضور نماینده مردم شوشتر پروژه بزرگ آبرسانی به روستاهای بخش عقیلی (مجتمع آبرسانی شهدای عقیلی) به بهره برداری رسید
افتتاح بزرگترین پروژه آب روستایی در بخش عقیلی شهرستان گتوند با حضور نماینده مردم شوشتر پروژه بزرگ آبرسانی به روستاهای بخش عقیلی (مجتمع آبرسانی شهدای عقیلی) به بهره برداری رسید https://cdn.icana.ir/d/019/201901100312864644.jpg افتتاح,بزرگترین,پروژه,آب,روستایی,در,بخش,عقیلی,شهرستان,گتوند Icana

به گزارش خانه ملت، با حضور نماینده مردم شوشتر و گتوند، مدیرکل آبفا روستایی خوزستان، امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره آبفار و دیگر مسئولین شهرستان گتوند، پروژه بزرگ آبرسانی به روستاهای بخش عقیلی (مجتمع آبرسانی شهدای عقیلی)  به بهره برداری رسید.

سهراب گیلانی در این مراسم ضمن تقدیر از مهندس کریمی مدیرکل سابق آبفا روستایی برای همراهی در اجرای این پروژه و دیگر پروژه ها ، انتصاب مهندس حرباوی به عنوان مدیرکل جدید آبفا روستایی گتوند را تبریک گفت.

رفع مشکلات آبرسانی و پایداری شبکه توزیع آب روستاهای عقیلی یکی از مصوبات سفر مدیرکل سابق آبفای خوزستان در سال ۹۶ به دعوت سهراب گیلانی می باشد.

برای اجرای این طرح 28 کیلومتر خط انتقال و 37 کیلومتر شبکه توزیع آب در شهر سماله اجرا شده است و با بهره برداری از آن ، 17 روستای بخش عقیلی و شهر سماله و حدود 11 هزار نفر تحت پوشش قرار گرفتند.

احداث و نصب 13 مخزن هوایی صدمتر مکعبی فلزی ، حفر 3 حلقه چاه عمیق ، تجهیز و راه اندازی 2حلقه چاه، خرید 650 متر شبکه برق فشار متوسط، خرید نصب یک ترانس برای تاسیسات و نصب تابلوهای برق بخشی از اقدامات انجام شده در این زمینه می باشد.

احداث ساختمان های موتورخانه، نگهبانی، اتاق های کلریناتور ، جاده دسترسی و بهسازی تاسیسات از دیگر اقدامات انجام شده می باشد.

با اقدامات انجام شده تمامی تجهیزات و تاسیسات فرسوده آبرسانی بخش عقیلی نوسازی شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet