هدر موبایل
1397/12/11 12:10:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی انجام شد:

افتتاح دستگاه آندوسکوپی و دستگاه رادیوگرافی دندان (او پی جی) بیمارستان شهداء شوشتر

دستگاه آندوسکوپی رنگی و رادیوگرافی دندان ( او پی جی) با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال بهره برداری شد تا مشکل چندین ساله مردم این شهرستان مرتفع گردد.
افتتاح دستگاه آندوسکوپی و دستگاه رادیوگرافی دندان (او پی جی) بیمارستان شهداء شوشتر دستگاه آندوسکوپی رنگی و رادیوگرافی دندان ( او پی جی) با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال بهره برداری شد تا مشکل چندین ساله مردم این شهرستان مرتفع گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100345472344.jpg افتتاح,دستگاه,آندوسکوپی,و,دستگاه,رادیوگرافی,دندان,(او,پی,جی),بیمارستان,شهداء,شوشتر Icana

به گزارش خانه ملت، دستگاه آندوسکوپی رنگی و رادیوگرافی دندان ( او پی جی) بیمارستان شهداء با حضور نماینده مردم ، فرماندار و رئیس بیمارستان شهداء و دیگر مسئولین رونمایی شد.

سهراب گیلانی در مراسم رونمایی از دستگاه آندوسکوپی رنگی اظهار داشت : این دستگاه با اعتباری بالغ بر 4.5میلیارد ریال نصب و راه اندازی شده، که امکان تصویربرداری رنگی از معده را برای اولین بار در بیمارستان های شوشتر فراهم کرده است

نماینده شوشتر و گتوند در ادامه افزود : با بهره برداری از دستگاه رادیوگرافی دندان (او پی جی) نیز، برای نخستین بار  امکان عکسبرداری از فک و تمامی دندان ها به صورت یکجا فراهم شده است؛ این دستگاه با پیگیری انجام شده و با اعتبار 2.5 میلیارد ریال خریداری و به بهره برداری رسیده است.

گفتنی است بیمارستان 5 طبقه تامین اجتماعی شوشتر نیز در مجاورت بیمارستان شهداء با پیگیری سهراب گیلانی و با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان ( از محل اعتبارات وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی) در دست احداث است که ان شاالله بهره برداری از آن نقشی موثر در بهبود خدمات دهی درمانی به شهروندان ایجاد خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet