هدر موبایل
1397/12/11 13:06:00
سرویس اقتصادی
حاتمیان:

شبکه توزیع نهاده‌های دامی توان تامین نیاز داخلی را ندارد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: باید عزم ملی وجود داشته باشد تا بتوانیم از شرایط کنونی خارج شویم، شبکه توزیع نهاده‌ها دارای ضعف است و توان تامین نیازهای داخلی را ندارد.
شبکه توزیع نهاده‌های دامی توان تامین نیاز داخلی را ندارد عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: باید عزم ملی وجود داشته باشد تا بتوانیم از شرایط کنونی خارج شویم، شبکه توزیع نهاده‌ها دارای ضعف است و توان تامین نیازهای داخلی را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105873033974.jpg شبکه,توزیع,نهاده‌های,دامی,توان,تامین,نیاز,داخلی,را,ندارد Icana

عبدالله حاتمیان عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص توزیع نهاده‌های دامی وارداتی در بین دامداران و مرغ‌داران، گفت: به واسطه خشکسالی به وجود آمده در بسیاری از استان‌های کشور با کاهش تولید نهاده‌های دامی مانند جو روبه‌رو شده‌ایم.

ضعف مدیریت عامل افزایش قیمت گوشت در بازار

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از طریق شرکت پشتیبانی امور دام سه ماه به دنبال تامین نهاده‌های دامی بودیم اما در نهایت پاسخ لازم را دریافت نکردیم، تصریح کرد: در زمینه کنترل کاهش نهاده‌ها و افزایش قیمت گوشت سفید و قرمز با ضعف مدیریت مواجه هستیم.

ذرت

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه راه کار خروج کشور از مشکلات و بحران‌های به وجود آمده در ارق ملی است، ادامه داد: باید عزم ملی وجود داشته باشد تا بتوانیم از شرایط کنونی خارج شویم، شبکه توزیع نهاده‌ها دارای ضعف است و توان تامین نیازهای داخلی را ندارد.

جریانی داخلی به دنبال امنیتی کردن مشکلات است

حاتمیان در پایان با تاکید بر اینکه با مشکلات کوچک به نحوی برخورد می‌کنیم که آنها تبدیل به مشکلات بزرگ می‌شوند، در پایان خاطرنشان کرد: این روزها در کشور جریان امنیتی کردن مشکلات به وجود آمده و مشکلات حوزه مرغ تا توزیع آرد را به معضلی امنیتی تبدیل می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet