هدر موبایل
1397/12/11 14:38:26
سرویس اقتصادی
رجبی:

سرمایه‌ کلان سازندگان مسکن به جای ساخت و ساز در بانک ها خاک می خورد

رئیس کمیته نظام فنی ساختمان کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز بخشی از سرمایه های کلان سازندگان در بانک ها انباشت شده، از این رو دولت باید نسبت به جذب اعتبارات هزاران میلیاردی بخش خصوصی در بازار مسکن اقدام کند.
سرمایه‌ کلان سازندگان مسکن به جای ساخت و ساز در بانک ها خاک می خورد رئیس کمیته نظام فنی ساختمان کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز بخشی از سرمایه های کلان سازندگان در بانک ها انباشت شده، از این رو دولت باید نسبت به جذب اعتبارات هزاران میلیاردی بخش خصوصی در بازار مسکن اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101554205064.jpg سرمایه‌,کلان,سازندگان,مسکن,به,جای,ساخت,و,ساز,در,بانک,ها,خاک,می,خورد Icana

فرج الله رجبی رئیس کمیته نظام فنی و ساختمان کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آینده بازار اجاره مسکن در کشور، گفت: وزارت راه و شهرسازی به دنبال تدوین و اجرای یک مجموعه ای از سیاست ها برای توسعه و تقویت بازار مسکن است.

نظارت بر بازار مسکن

بسته عملیاتی وزارت راه برای ایجاد ثبات و آرامش در بازار مسکن

نماینده مرم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به طور حتم اگر سیاست های وزارتخانه در سال های آینده به درستی انجام شود، می توان به ثبات و آرامش بازار مسکن امید داشت.دستگاه های اجرایی و مسئولان مربوطه باید به این مسئله توجه کنند که کلید توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در دستان بازار مسکن است.

رجبی تصریح کرد: به نظر من برای توسعه بازار مسکن به جای استفاده از اعتبارات دولت، باید از ظرفیت ها و سرمایه های بخش خصوصی استفاده کرد.

بخش خصوصی رغبتی برای مشارکت در ساخت و ساز و توسعه بازار مسکن ندارند

در شرایط کنونی مردم و بخش های خصوصی رغبتی برای مشارکت در ساخت و ساز و توسعه بازار مسکن ندارند، از این رو باید زمینه برای حضور سرمایه گذاران فراهم شود.بازار مسکن در شرایط کنونی نیازمند برنامه ریزی و ایجاد دورنما و چشم انداز روشن است، تا سرمایه گذاران با اطمینان در این جهت گام بردارند

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در شرایط کنونی مردم و بخش های خصوصی رغبتی برای مشارکت در ساخت و ساز و توسعه بازار مسکن ندارند، از این رو باید زمینه برای حضور سرمایه گذاران فراهم شود.بازار مسکن در شرایط کنونی نیازمند برنامه ریزی و ایجاد دورنما و چشم انداز روشن است، تا سرمایه گذاران با اطمینان در این جهت گام بردارند.

سرمایه‌ کلان سازندگان مسکن به جای ساخت و ساز در بانک ها خاک می خورد

رئیس کمیته نظام فنی ساختمان کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: امروز بخشی از سرمایه های کلان سازندگان در بانک ها انباشت شده، از این رو دولت باید به جای جذب اعتبارات قلیل دولتی، نسبت به جذب و تزریق کردن اعتبارات هزاران میلیاردی بخش خصوصی اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet