هدر اصلی
1398/01/05 07:59:00
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا:

جوانان کشور در بستر شکوفایی انقلاب اسلامی آستین ها را بالا بزنند

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است؛تواناترین و قوی ترین نیروها که می‌توانند حضور داشته و وارث واقعی انقلاب اسلامی باشند،جوانان کشور هستند.
جوانان کشور در بستر شکوفایی انقلاب اسلامی آستین ها را بالا بزنند عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است؛تواناترین و قوی ترین نیروها که می‌توانند حضور داشته و وارث واقعی انقلاب اسلامی باشند،جوانان کشور هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg جوانان,کشور,در,بستر,شکوفایی,انقلاب,اسلامی,آستین,ها,را,بالا بزنند Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به آغاز فصل نوین جمهوری اسلامی در ورود به پنجاه سالگی گفت:انقلاب اسلامی ایران یک دوران گذر  و یک دوران سازندگی و بنا نهادن اهداف انقلاب دارد.

دوران گذار انقلاب با وجود جنگ تحمیلی و تحریم ها طولانی شد

وی ادامه داد:دوران گذر انقلاب متاسفانه برای ما بسیار طولانی شد،این چهل سال به خاطر جنگ تحمیلی و ناخواسته،حمله نظامی،تحریم های بی حساب و کتابی که بر ما اعمال کردند؛دوران گذار ما بسیار طولانی بود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:در دوران گذر انقلاب اسلامی هم ،عزت کشورمان حفظ شد و تسلیم نشدیم و نه در جنگ شدیم و نه در سایر مسائل اقتصادی که بر ما روا داشتند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه برخی تصور می‌کنند تحریم‌های ظالمانه علیه ایران از هفت سال پیش شروع شده این در حالی است که از سال ۵۷ شاهد اعمال انواع تحریم‌ها بوده‌ایم،مطرح کرد:در انقلاب اسلامی رسیدیم به مرحله بسترسازی و رسیدن به اهداف انقلاب که عدالت،نوکر کشورهای دیگر نشدن،دیکته نشدن عموم سیاست‌های اجتماعی ،سیاست‌های اقتصادی ،سیاسی در این بستر است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره بر تاکید مقام معظم رهبر بر جوانگرایی و اعتماد بر جوانان کشورمان،در ادامه افزود:در این بستر تواناترین نیروها و قوی ترین نیروها که می‌توانند حضور داشته باشند و حالت بی تفاوتی نداشته باشند و وارث واقعی انقلاب اسلامی باشند،جوانان کشور هستند.مقام معظم رهبری هم تاکیدشان بر جوان‌های کشور است که انشالله در این مرحله انقلاب که مرحله بسترسازی و شکوفایی انقلاب است،آستین ها را بالا بزنند.

رابطه با سایر کشورها به شرط عزتمندی و حفظ ارکان نظام

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه با وجود فشارها الان کشور مستقلی هستیم ،مطرح کرد:ما با همه دنیا به جز رژیم صهیونیستی ارتباط داریم؛اما این ارتباط باید اساس نظام ما را زیر سوال نبرد و عزت مند باشد،یعنی حتما باید عزت،منزلت و جایگاه ما حفظ شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تاکید بر رابطه عزتمندانه با دیگر کشورها تصریح کرد:کشوری مانند آمریکا بخواهد اول ما را به بازی و تمسخر بگیرد و بعد بیاید درباره رابطه دوکشور صحبت کند؛این رابطه را استعماری می دانیم و اجتناب می کنیم و اگر این روش را تغییر ندهد،رابطه با آنها هم نخواهیم داشت؛ولی اسرائیل زمانی می‌تواند با ما رابطه داشته باشد که دیگر وجود نداشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet