هدر موبایل
1397/12/14 18:31:27
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر مطرح کرد:

بن سلمان مانند جوانی یزید است/ آل سعود تبلیغات ضداسلام و بشریت می کند

عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز می گوید: عربستان سعودی داعش را تربیت کرده، از آن طرف وهابیت را دامن می زنند از طرف دیگر در کشور خودشان شیعه کشی و کودک کشی راه می اندازند.
بن سلمان مانند جوانی یزید است/ آل سعود تبلیغات ضداسلام و بشریت می کند عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز می گوید: عربستان سعودی داعش را تربیت کرده، از آن طرف وهابیت را دامن می زنند از طرف دیگر در کشور خودشان شیعه کشی و کودک کشی راه می اندازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103630970540.jpg بن,سلمان,مانند,جوانی,یزید,است/,آل,سعود,تبلیغات,ضداسلام,و,بشریت,می,کند Icana

محمدتقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به همدستی عربستان سعودی در بسیاری از جنایات علیه بشریت در دنیا ،گفت: درباره عربستان حرفی که نگفته باشیم و مردم هم ندانند،نداریم.

عربستان سعودی در یک کلام مزدور مستقیم  استکبار جهانی است

وی افزود: عربستان سعودی پایه گذار اسرائیل بود؛ یعنی پدر بزرگ اینها نوشت که "من به عنوان پادشاه اسلام سرزمین فلسطین را به اسرائیل واگذار می کنم" و دست خط وی نیز وجود دارد. 

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه آل سعود در تشکیل اسرائیل نقش بنیان‌گذار داشت، مطرح کرد: از آنجا که عربستان منطقه نفتی بود؛تحت سلطه نفتی غربی ها از جمله آمریکایی ها و انگلیسی ها بود و  آنها این کشور را در چنگ خودشان نگاه داشتند؛ عربستان سعودی در یک کلام مزدور مستقیم و روشن استکبار جهانی است.

خطیب جمعه اصفهان با اشاره به دوستی و پیوند عربستان با اسرائیل،ادامه داد: عربستان سعودی در اسرائیل سفارت دارد ؛یعنی خیانت به آرمان فلسطین بالاتر از این نیست؛ از آن طرف داعش را تربیت کردند؛ از آن طرف وهابیت را دامن می زنند از آن طرف در کشور خودشان شیعه کشی و کودک کشی را می اندازند و متاسفانه در کشورهای اسلامی هم با ساخت مسجد و برای مقلد ساختن هزینه‌های میلیاردی می کنند و در واقع تبلیغ ضداسلام می کنند.

بیشتر بخوانید:

 

وی با بیان اینکه بن سلمان مانند جوانی یزید است، تصریح کرد:در حال حاضر عربستان زمام مملکت را به دست یک جوان خام داده است که به نظر من مانند جوانی یزید بن معاویه است. همانطور که معاویه کارها را به دست یزید داد، الان بن سلمان نیز یزید زمانه است و این موضوع را پنهان هم نمی‌کند و عملاً با همکاری با تروریسم و آمریکا ضربه به آرمان فلسطین می‌زند.

عربستانی ها در دنیای سیاست بسیار حقیر هستند

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای خادم الحرمینی عربستان،تاکید کرد: آل سعود تبلیغات ضد دین و ضد بشریت می کند، از عربستان انتظاری نداریم چراکه کشتار مکه و حادثه فجیع منا را از آنها دیده ایم، قضایای اخیر را در موضوع خاشقجی و حقوق بشر دیدیم؛ این قدر هم در دنیای سیاست حقیر هستند که وقتی ترامپ به آنها می گوید گاو شیرده خجالت نمی کشند.

محمدتقی رهبر با بیان اینکه تروریسم را عربستان پرورش می دهد؛ اربابان به آنها دیکته می‌کنند و آنها اعمال می‌کنند، تصریح کرد: ما باید تکلیفمان را با آل سعود روشن کنیم؛ اگر جهان اسلام هوشمندی کند و درد دین داشته باشد؛ باید دولت عربستان را منزوی کرده به آنها اعتراض کنند و ضروری است اعمال آنها و حمایت‌هایی که از تروریسم می کنند را  در عرصه جهانی مطرح کنند.

  نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه حرف ناگفته‌ای درباره عربستان نمانده است، مطرح کرد: واقعیت فاش تر از این  است و کُفر ابلیس احتیاج به استدلال ندارد.

امام جمعه موقت اصفهان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی با همه این کارشناس شکنی ها در منطقه دست بالا را دارد، تاکید کرد: جمهوری اسلامی در مقابل داعش ایستاد؛ داعش فقط قصه سوریه نبود؛ قصه ایران و جهان اسلام  و خاورمیانه به شیوه آمریکایی بود و خوشبختانه این ها شکست خوردند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: آمریکا و جریان های همسو با آن از  سیاست های جمهوری اسلامی شکست سختی خوردند و این فریادها و ضجه هایی که می زنند، زوزه های شکست است. موضوع مهم این است که ما با سایر مسلمانان که همدم و همراه ما هستند، متحد باشیم. باید باکشورهایی مانند عراق و سوریه و برخی کشورها در شرق و غرب هم پیمانی داشته باشیم و اختلافات داخلی را هم کنار بگذاریم و در خدمت مردم باشیم؛ مردم  ما هستند که پشتیبان اسلام و دین شان و نظام شان هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet