خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/12/15 10:36:21
سرویس سیاسی
ابطحی مطرح کرد:

بلای بازگشت داعش بیخ گوش اروپایی ها است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:داعش را  خود اروپا و آمریکا به وجود آوردند و خداوند این تروریست ها را مسلط بر این کشورها خواهد کرد و این یک سنت الهی است.
بلای بازگشت داعش بیخ گوش اروپایی ها است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:داعش را  خود اروپا و آمریکا به وجود آوردند و خداوند این تروریست ها را مسلط بر این کشورها خواهد کرد و این یک سنت الهی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109047766490.jpg بلای,بازگشت,داعش,بیخ,گوش,اروپایی,ها,است Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره ضمن اشاره به موضوع اسکان منافقین در اروپا،گفت: محمدجوادظریف ،وزیر امور خارجه کشورمان صحبت درستی کرد و گفت که ما دیگر به دنبال تضمین امنیت اروپا نخواهیم بود.

نماینده مردم خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:ظریف همچنین گفته که جوانان ما شهید می‌شوند و به ما را می گویند تروریست و حامی تروریسم هستیم و این تحریم‌های ظالمانه را هم انجام می‌دهند؛باید بگذاریم این بلاهای داعشی که ساخته شده توسط سیستم انگلیس ،آمریکا و اسرائیل است،بر سر عزیزان خودشان بیاید.

 

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به این که نیروهای تروریست داعش که در شرف بازگشت به وطنشان هستند،مطرح کرد: الان داعشی که از اروپا و جاهای دیگر می‌خواهند به کشورشان برگردند،یک واقعیتی است که آمریکا از این موضوع می ترسد که  به آنجا بیایند؛بنابراین می خواهد یک سدی در این میان بگذارند و به اروپا بسنده کند؛همچنین اروپا را مشغول کرده و منافع درازمدت آمریکا تامین خواهد شد؛آمریکا هم فعلا یک نفس راحتی می کشد.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود:من معتقدم که این حدیث رسول اکرم(ص) که یک سنت الهی و  اجرا می شود،(من أعان ظالما سلّطه الله علیه) "هرکه به ظالمی کمک کند، خداوند نیز همان ظالم را بر او مسلّط می کند." داعش را  اروپا و آمریکا خودشان به وجود آوردند و خداوند این ها را مسلط بر این کشورها خواهد کرد و این یک سنت الهی است.

وی ادامه داد:اروپا گروهک مخوف منافقین را در دل خود پناه داده است تا در صورت لزوم از آنها علیه جمهوری اسلامی استفاده کند؛اما آتش این گروه های تروریستی دامن اروپا را خواهد گرفت.

ابطحی با اشاره به حضور نیروهای داعش در کشورهای همسایه کشور،تصریح کرد:در افغانستان، پاکستان  و حتی تاجیکستان نیروهای داعش را می خواهند در این مناطق پخش کنند؛در نهایت هم سناریوی آمریکا این است که وقتی از منطقه بهره برداری کرده و اروپا را مستاصل کرد تا بتواند بازار آینده اقتصادی خودش را در صد سال آینده تامین و تضمین کند؛ آنها را به دست خودشان از بین خواهد برد.

وی با اشاره به آرامش  اسرائیل در منطقه،اظهار کرد:اسرائیلی ها خودشان هم می‌دانند که با این وضعیتی که اسراییل به وجود آورده ،آرامش آن دیگر تضمین شده نیست ؛همانطور که  مقام معظم رهبری فرمودند هر طرحی بریزند بدانند که اسرائیل امنیت نخواهد داشت چراکه مرزهایش توسط حماس مورد تهدید است.خانواده مهاجرین بنیاد درستی ندارند در اسرائیل مهاجرت معکوس زیاد است؛ خاخام های یهودی و حتی یهودی های اصیل هم مخالف با رژیم صهیونیستی هستند.

ابطحی با اشاره به پناه دادن تروریست های منافقین در قلب اروپا ،ادامه داد: آمریکایی ها خصوصا ترامپ در تلاش هستند که اقتصاد آمریکا را در سال های آینده از طریق استفاده از کشورهای منطقه مدیریت کنند،منابع ارزان‌قیمت و نیروی کار ارزان قیمت و کار در کشورهای آسیایی و منطقه خاورمیانه وجود دارد  تا بتوانند بنیه آمریکا را تقویت کنند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ترامپ گفته که آمریکا را به شکوه گذشته برمی گرداند،اما کور خوانده است و اینطور نیست،فروپاشی اتحادیه اروپا که با وجود برگزیت و ماجراهایی که در انگلیس وجود دارد،نزدیک است؛وضعیت و وضعیت مناسبی نیست( أللّهُمَّ اشغَلِ الظّالِمِینَ بِالظّالِمِینَ ) و همه اینها به جان هم خواهند افتاد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet