هدر موبایل
1397/12/12 09:14:29
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

فرصت‌خواهی مجمع برای بررسی پالرمو و CFT با هدف سنجش اراده اروپایی‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: تصمیم‌گیری در مورد لوایح پالرمو وCFT به رفتار و اراده اروپایی‌ها به عنوان طرف‌ مقابل بستگی دارد لذا تعیین تکلیف این دو لایحه به تعویق افتاد.
فرصت‌خواهی مجمع برای بررسی پالرمو و CFT با هدف سنجش اراده اروپایی‌ها عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: تصمیم‌گیری در مورد لوایح پالرمو وCFT به رفتار و اراده اروپایی‌ها به عنوان طرف‌ مقابل بستگی دارد لذا تعیین تکلیف این دو لایحه به تعویق افتاد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101827199839.jpg فرصت‌خواهی,مجمع,برای,بررسی,پالرمو,و,CFT,با,هدف,سنجش,اراده,اروپایی‌ها Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری به تعویق افتادن تصمیم‌گیری درباره لایحه پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: تصمیم جمهوری اسلامی در مورد لوایح پالرمو وCFT  به رفتار اروپایی‌ها به عنوان طرف مقابل بستگی دارد لذا اراده طرف مقابل در نوع تصمیم‌گیری ما تاثیر دارد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به این موضوع و ابعاد گسترده و پیچیده لوایح، مجمع تشخیص نیازمند فرصت بررسی بیشتر دو لایحه و بررسی رفتار طرف مقابل است.

وی افزود: در واقع عملکرد اروپایی‌ها به عنوان طرف مقابل ابعادی از تصمیم‌گیری درباره لوایح پالرمو و CFT است، ما نمی‌توانیم تعهد یک جانبه بدهیم، تعهدات باید دو طرفه باشد به نوعی که طرف مقابل هم عزم و اراده خود را نشان دهد تا تجربه برجام تکرار نشود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی، گفت: از سوی دیگر مجمع تشخیص باید تبعات تصمیم خود را بسنجد و بنا بر شرایط لوایح را رد یا تایید کند، به همین جهت در جلسه امروز مجمع نتیجه‌گیری نشد و قرار شد تا در فرصت بیشتر تصمیم نهایی را اتخاذ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet