هدر موبایل
1388/07/11 08:13:00
سرویس صحن

تعیین تکلیف حق‌التدریسان در دستورکار این هفته مجلس

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این هفته به بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش می‌پردازند.

آنها همچنین در جلسات علنی هفته جاری گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را برای تامین نظر شورای نگهبان مورد بررسی مجدد قرار خواهند داد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بررسی گزارش کمیسیون مشترک درمورد طرح استفساریه ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال 1386 که یک‌فوریت آن در جلسه علنی مورخ 23/1/1388 به تصویب رسیده است از دیگر دستورکارهای این هفته نمایندگان در صحن علنی مجلس خواهد بود.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درمورد بررسی عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سال‌های 1387 - 1384 برنامه چهارم توسعه در اجرای بندهای  5  و 6   ماده 33 آئین‌نامه داخلی مجلس و همچنین گزارش شوردوم این کمیسیون درمورد طرح افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی نیز در این هفته مور بررسی نمایندگان قرار خواهد گرفت.

گزارش‌های کمیسیون اقتصادی درمورد 3 لایحه موافقتنامه "اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیاتهای بردرآمد و سرمایه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری یمن"، "تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قبرس" و "اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالی درمورد مالیات‌های بر درآمد و سرمایه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان" نیز در دستورکار جلسات علنی هفته جاری مجلس قرار دارد.

نمایندگان همچنین در این هفته به بررسی گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمورد طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور که از سوی شورای عالی استانها ارائه شده و در جلسه علنی مورخ 15/6/1388 به مدت دو هفته مسکوت ماند و همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد طرح اصلاح مواد (1) و (7) قانون نحوه اجرای قانون مربوط به خدمت نیمه‌وقت بانوان مصوب 1364 می‌پردازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet