هدر موبایل
1397/12/11 15:54:00
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان صورت گرفت:

دستمزد حق التدریسی ها، ساعتی ها و شرکتی ها ماهانه پرداخت می شود

نمایندگان خانه ملت با اجتناب ناپذیر دانستن حقوق های التدریسی ها، ساعتی ها و شرکتی ها و... موافقت کردند، دستمزدهای این دست از شاغلان به صورت ماهانه پرداخت شود.
دستمزد حق التدریسی ها، ساعتی ها و شرکتی ها ماهانه پرداخت می شود نمایندگان خانه ملت با اجتناب ناپذیر دانستن حقوق های التدریسی ها، ساعتی ها و شرکتی ها و... موافقت کردند، دستمزدهای این دست از شاغلان به صورت ماهانه پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109329116892.jpg دستمزد,حق,التدریسی,ها،,ساعتی,ها,و,شرکتی,ها,ماهانه,پرداخت,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه، 11 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال 98 کل کشور و در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق مجلس با پیشنهاد محمدحسین فرهنگی مبنی بر الحاق یک بند به تبصره (12) این لایحه با 136 رأی موافق، 37 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 226 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

بنابر این گزارش در بند الحاقی فوق آمده است؛ تمامی پرداخت هایی که مشابه حقوق و دستمزد هستند، مانند حق التدریس، حق الزحمه ها، شرکتی ها، ساعتی ها و نظارت و پاداش شورای حل اختلاف، هزینه "اجتناب ناپذیر" محسوب می شوند و باید به صورت یک دوازدهم به صورت ماهانه پراخت شود.

بنابر این گزارش فرهنگی در توضیح پیشنهاد خود گفت: در دستگاه ها و زیرمجموعه های آنها پرداخت هایی داریم که از جنس حقوق و دستمزد هستند ولی به علت اینکه هزینه های اجتناب ناپذیر حساب نمی شوند، هر چند ماه یک بار و با تاخیر پرداخت می شوند، در حالی که حق التدریسی ها و شرکتی ها و ساعتی ها و... زندگیشان از این طریق می گذرد، در حالی که دولت این پول را در هر صورت پرداخت می کند، بنابراین بهتر است این پرداخت ها نیز جزء هزینه های اجتناب ناپذیر محسوب شده و ماهانه پرداخت شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet