ایام محرم 1398
1397/12/12 08:35:14
سرویس اجتماعی
خالدی سردشتی تاکیدکرد:

ورود قدرتمند صنایع کوچک به اقتصاد کشور نیازمند آمایش سرزمینی

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ورود قدرتمند صنایع کوچک به اقتصاد کشور نیازمند آمایش سرزمینی است،گفت: خروج از بیکاری فارغ التحصیلان با سرمایه گذاری در بنگاه های کوچک امکان پذیر است.
ورود قدرتمند صنایع کوچک به اقتصاد کشور نیازمند آمایش سرزمینی نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ورود قدرتمند صنایع کوچک به اقتصاد کشور نیازمند آمایش سرزمینی است،گفت: خروج از بیکاری فارغ التحصیلان با سرمایه گذاری در بنگاه های کوچک امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103081523361.jpg ورود,قدرتمند,صنایع,کوچک,به,اقتصاد,کشور,نیازمند,آمایش,سرزمینی Icana

 محمد خالدی سردشتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت صنایع کوچک در  چرخه اقتصاد کشور،گفت: رکن اساسی توسعه اقتصادی درکشورهای توسعه یافته  نگاه کلان به  توسعه صنایع  بزرگ است اما اگربخواهیم، موتور اقتصادی کشور را به سمت اشتغال پایدار حرکت دهیم، بطور حتم  می‌بایست توسعه صنایع کوچک در کشور را ساماندهی کرد. 

 نماینده  مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما به قدر کفایت  در صنایع بزرگ سرمایه گذاری کرده ایم اما متناسب با  صنایع  بزرگ در صنایع کوچک و بنگاه های کوچک  سرمایه گذاری  در دستور کارقرار نگرفته  است تا بتوان فرصتهای اشتغال  پایدار   در این عرصه  را تحکیم بخشید.

 وی ادامه داد: صنایع کوچک دارای دو  رکن اساسی  بالقوه از  جمله بومی گرایی و استفاده از ظرفیتهای  استانی ومنطقه ای هستند که می بایست مدنظر  قرار بگیرد تا این صنایع کاربردی  برحسب موقعیتهای اقتصادی در کشور فعال شوند.

سرمایه گذاری در صنایع کوچک نیازمند تزریق  منابع مالی بالا نیست 

 وی ادامه داد: سرمایه گذاری در صنایع کوچک نیازمند  تزریق  منابع مالی بالا نیست   بنابراین با سرمایه گذاری در این صنعت می توان اشتغال زایی  رابه نحو مطلوب و کارشناسی شده رقم زد.

 خالدی  افزود: با توجه به ظرفیتهای اقتصادی بالای سرمایه گذاری در صنایع کوچک نیازی به حضور سرمایه گذاران خارجی در این عرصه نیست زیرا مردم می توانند به سادگی در راستای سرمایه گذاری در  حوزه اشتغال حضور بعمل آورند.

 وی ادامه داد :برای ایجادفرصتهای اشتغال پایدار در  کشور  ضروری والزامی  است که ظرفیتهای اقتصادی  تمام استان های کشور شناسایی شوند و این در حالی است که می توان  با توسعه صنایع تبدیلی در  صنعت کشاورزی ، تولید و فرآوری را به  بهترین شکل ممکن ساماندهی کرد تا بتوان درآمدزایی اقتصادی بهینه در این راستا ایجاد کرد.

خروج از بیکاری  فارغ التحصیلان  با سرمایه گذاری در بنگاه های اقتصادی کوچک

 عضوکمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه خروج از بیکاری  فارغ التحصیلان  با  سرمایه گذاری  برای ایجاد فرصتهای  اشتغال در بنگاه های اقتصادی کوچک امکان پذیر است، یادآورشد:  ورود قدرتمند صنایع کوچک به ساختار اقتصاد  استانی  نیازمند آمایش سرزمینی  است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet