هدر موبایل
1397/12/12 15:26:57
سرویس سیاسی
ابطحی مطرح کرد؛

دستپاچگی ضدانقلاب‌های خارج‌نشین در تبرئه خود بعد از افشاگری مستند «ایستگاه پایانی دروغ»

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به مستند «ایستگاه پایانی دروغ» که شب گذشته از صداوسیما پخش شد، گفت: این مستند تنها بخشی از توان اطلاعاتی و امنیتی ایران در نفوذ میان جریان اپوزیسیون بود که توانست سرکردگان گروهک‌های ضدانقلاب را به تکاپو بیاندازد.
دستپاچگی ضدانقلاب‌های خارج‌نشین در تبرئه خود بعد از افشاگری مستند «ایستگاه پایانی دروغ» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به مستند «ایستگاه پایانی دروغ» که شب گذشته از صداوسیما پخش شد، گفت: این مستند تنها بخشی از توان اطلاعاتی و امنیتی ایران در نفوذ میان جریان اپوزیسیون بود که توانست سرکردگان گروهک‌های ضدانقلاب را به تکاپو بیاندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg دستپاچگی,ضدانقلاب‌های,خارج‌نشین,در,تبرئه,خود,بعد,از,افشاگری,مستند,«ایستگاه,پایانی,دروغ» Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، مستند «ایستگاه پایانی دروغ» را گوشه ای از فعالیت های ضدجاسوسی جمهوری اسلامی دانست و گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی به راحتی به سرشاخه های اپوزیسیون های خارج نشین نفوذ کرده است و این مستند تنها گوشه ای از این دستاورد است که شب گذشته از رسانه ملی به نمایش گذاشته شد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آمدنیوز با کمک سیا و موساد و ریل گذاری تلگرام اقداماتی را علیه جمهوری اسلامی در ایجاد جنگ روانی انجام می داد که این مستند قسمتی از آن را افشا کرد و این همان توانمندی است که ما بارها گفته بودیم حتی می توانیم وارد اتاق های تصمیم گیری سرویس های جاسوسی سیا و موساد شده و اطلاعات ذیقیمتی از پنتاگون و جلسات آنها داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه نمونه این مستند و افشاگری ها درباره رسانه های ضدانقلاب همچنین دستگیری وزیر سابق اسرائیلی به جرم جاسوسی برای ایران نشان از نفوذ جمهوری اسلامی دارد، عنوان کرد: تنها اندکی از قدرت نرم افزاری جمهوری اسلامی در بحث اطلاعات و ضد اطلاعات در این مستند به نمایش گذاشته شد و این اقدامات حکم سنگی در رودخانه است که ماهی ها را نشان می دهد.

ابطحی ادامه داد: دشمن علیرغم آنچه نشان می دهد بسیار ضعیف است آنقدر که حتی متوجه نشدند زم بازی خورده و حتی فرصت این را پیدا نکردند که درباره روابطش با عناصر داخل ایران به او هشدار دهند و این حاکی از قدرت نرم افزاری ما دربرابر آنها است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: مقام معظم رهبری به درستی فرمودند که فضای مجازی نباید رها شود و از این ابزارها به گونه ای استفاده شود که سلاحی دربرابر دشمن باشد، دشمنی که قصد دارد از سویی با اعمال فشارهای تحریم و از سوی دیگر جنگ روانی ایجاد شده در فضای مجازی، کشور ما را متوقف کند.

وی در ادامه با بیان اینکه افشای اظهارات زم و سرکردگان گروهک های ضدانقلاب خارج نشین علیه یکدیگر باعث دستپاچگی آنها شده است، گفت: پیش از این نیز اختلافات میان گروه های مختلفی که در خارج از کشور علیه نظام فعالیت می کردند مشخص بود اما با این مستند عمق فاجعه این اختلاف میان آنها رسوا شد که نمونه آن تلاش های شبانه سرشاخه های اصلی این گروه ها بعد از نمایش این مستند بود که سعی داشتند خود را از اظهارات فاش شده‌شان مبری کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: نمایش چنین مستندهایی در شرایطی که مردم درگیر مسائل اقتصادی و معیشتی خود هستند و گاهی متوجه اتفاقات اطلاعاتی و امنیتی نمی شوند باعث می شود نوعی اطمینان بخشی به آنها درباره عملکرد نظام جمهوری اسلامی داده شده و پوشالی بودن فعالیت های خارج نشینان را برملا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet