هدر موبایل
1397/12/12 08:39:57
سرویس صحن

طرح اصلاح قانون بودجه سال 97 از دستور کار خارج شد

طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۷ با موافقت کمیسیون برنامه و بودجه از دستور کار مجلس خارج شد.
طرح اصلاح قانون بودجه سال 97 از دستور کار خارج شد طرح اصلاح قانون بودجه سال 97 با موافقت کمیسیون برنامه و بودجه از دستور کار مجلس خارج شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801105087603613.jpg طرح,اصلاح,قانون,بودجه,سال,97,از,دستور,کار,خارج,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 97 که شورای نگهبان برای دومین بار به آن ایراد گرفته بود، از دستور کار خارج شد.

بر این اساس طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 97 از سوی کمیسیون برنامه و بودجه در دستور کار نخست صحن علنی مجلس قرار داشت که سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی توضیح داد: شورای نگهبان برای دومین بار به اصلاحات این طرح ایراد گرفته ولی کمیسیون مجدداً بر همان اصلاحیات قبلی اصرار کرده است.

دکتر علی لاریجانی توضیح داد: بر فرض که این اصلاحات در جلسه امروز تصویب و به مجمع تشخیص مصلحت ارسال شود، بررسی آن در مجمع به سال آتی کشیده خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این امر کار عبثی است و اگر اصراری نیست، کمیسیون بودجه آن را از دستور کار مجلس خارج کند.

به گزارش خانه ملت، با موافقت کمیسیون بودجه این طرح از دستور کار مجلس خارج شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet