خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1397/12/12 09:47:12
سرویس صحن
کواکبیان در تذکری:

همپوشانی لایحه دولت و طرح مجلس در موضوع انتخابات رفع شود

نماینده مردم تهران در مجلس از دکتر لاریجانی خواست همپوشانی لایحه دولت و طرح مجلس در موضوع انتخابات رفع شود که وی توضیح داد چنین اتفاقی افتاده است.
همپوشانی لایحه دولت و طرح مجلس در موضوع انتخابات رفع شود نماینده مردم تهران در مجلس از دکتر لاریجانی خواست همپوشانی لایحه دولت و طرح مجلس در موضوع انتخابات رفع شود که وی توضیح داد چنین اتفاقی افتاده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109976564056.jpg همپوشانی,لایحه,دولت,و,طرح,مجلس,در,موضوع,انتخابات,رفع,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، در تذکری با بیان اینکه بحث انتخابات برای کل جامعه مهم است، گفت: با توجه به اینکه دولت لایحه جامع انتخابات را نیز تدوین کرده و بخش‌هایی از آن مربوط به نمایندگی مجلس است، نباید کار عبثی در مجلس انجام داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس افزود: به کمیسیون شوراها تکلیف کنید تا آن بخش‌هایی که متناسب با مباحثی همچون استانی شدن است را لحاظ کند.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر وی با اشاره به اینکه تعدادی از نمایندگان در این خصوص تذکراتی داشتند، توضیح داد: این مواردی که آورده شده هماهنگ با همان لایحه است و برخی مواد باید ارجاع داده شود که البته کمیسیون شوراها نیز این پیشنهاد را داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet