ایام محرم 1398
1397/12/12 10:40:22
سرویس صحن
صباغیان؛

انتخابات حزبی حق مردم را تضییع می کند

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس با اشاره به اینکه تاکنون عملکرد احزاب مناسب نبوده است، بیان کرد: زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات به صورت لیستی فراهم نیست و این نوع انتخابات، حق مردم را تضییع می کند.
انتخابات حزبی حق مردم را تضییع می کند نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس با اشاره به اینکه تاکنون عملکرد احزاب مناسب نبوده است، بیان کرد: زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات به صورت لیستی فراهم نیست و این نوع انتخابات، حق مردم را تضییع می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102378834103.jpg انتخابات,حزبی,حق,مردم,را,تضییع,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 اسفند) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان اینکه تاکنون عملکرد احزاب مناسب نبوده است، گفت: زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات به صورت لیستی فراهم نیست.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی افزود: مشکل اصلی کشور که باعث ناکارآمدی مجلس شده است، با استانی شدن و قدرت دادن به احزاب حل نمی شود، از آنجایی که زیرساخت های این مهم وجود ندارد، با لیستی شدن انتخابات و قدرت یافتن احزاب هیچ مشکلی در این زمینه حل نخواهد شد.

وی اظهار کرد: با انتخابات لیستی، حق مردم تضییع می شود.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: تذکر شما وارد نیست، چرا که براساس قانون هر حزبی که لیست می دهد اسامی افراد در آن درج می شود و مردم می توانند یکجا به لیست رأی دهند یا افراد را به صورت جداگانه انتخاب کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet