هدر موبایل
1397/12/12 11:27:08
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

بازرسان انتخاباتی حق دخالت در فرآیند اجرای انتخابات ندارند

با تصویب نمایندگان مجلس، بازرسان انتخاباتی در صورت مشاهده ایراد در روند انتخابات، صرفا مجازند گزارش های لازم را به مراجع ذیربط ارسال نمایند و حق دخالت در فرآیند اجرای انتخابات و تصمیمات هیأتهای اجرائی را ندارند.
بازرسان انتخاباتی حق دخالت در فرآیند اجرای انتخابات ندارند با تصویب نمایندگان مجلس، بازرسان انتخاباتی در صورت مشاهده ایراد در روند انتخابات، صرفا مجازند گزارش های لازم را به مراجع ذیربط ارسال نمایند و حق دخالت در فرآیند اجرای انتخابات و تصمیمات هیأتهای اجرائی را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103401636150.jpg بازرسان,انتخاباتی,حق,دخالت,در,فرآیند,اجرای,انتخابات,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 اسفند) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با ماده 11 این طرح با 137 رأی موافق، 23 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 223 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

براساس ماده ۱۱ طرح مذکور؛ دو تبصره به شرح ذیل به ماده (۲۵) قانون الحاق و عنوان تبصره این ماده به تبصره (۳) اصلاح می شود:

تبصره ۱- بازرسان موضوع این ماده در صورت مشاهده ایراد در روند انتخابات، صرفا مجازند گزارش های لازم را به مراجع ذیربط ارسال نمایند و حق دخالت در فرآیند اجرای انتخابات و تصمیمات هیأتهای اجرائی را ندارند.

تبصره ۲- در صورت همزمانی در انتخابات، بازرسان موضوع این ماده برای هر دو انتخابات واحد می باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet