هدر موبایل
1397/12/12 12:21:04
سرویس صحن
ساعدی در تذکر شفاهی؛

ضرورت تشکیل کمیته خاص از نمایندگان و کارشناسان برای شناسایی مسئولان بی تدبیر

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس  تأکید کرد: کمیته خاص مشتکل از نمایندگان و کارشناسان برای شناسایی مسئولان بی‌تدبیر باید تشکیل شود.
ضرورت تشکیل کمیته خاص از نمایندگان و کارشناسان برای شناسایی مسئولان بی تدبیر عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس  تأکید کرد: کمیته خاص مشتکل از نمایندگان و کارشناسان برای شناسایی مسئولان بی‌تدبیر باید تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707107835116166.jpg ضرورت,تشکیل,کمیته,خاص,از,نمایندگان,و,کارشناسان,برای,شناسایی,مسئولان,بی,تدبیر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم ساعدی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: دولت در برابر سیلاب اخیر دشت آزادگان و هویزه حمایت خوبی از مردم نکرد، دردآور است که دولت برای تأمین خسارات مردم هم برنامه‌ای نداشته است.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر سدها برای ذخیره آب ایجاد شده‌اند اما در فصول مورد نیاز زندگی مردم را به مخاطره می‌اندازند پس باید در مورد فلسفه وجودی آنها تجدیدنظر کرد؛ از سوی دیگر آیا گرفتن حقابه از کشاورزان با این وجود فایده دارد؟

وی ادامه داد: دامداران دشت آزادگان و هویزه در اثر سیلاب اخیر متضرر شده‌اند، دولت در زمینه تأمین این خسارات از جمله بخشودگی وام باید اقداماتی را انجام دهد، از سوی دیگر مسببان این محرومیت که ناشی از بی‌تدبیری برخی مسئولان است باید شناسایی و محاکمه شوند.

ساعدی تصریح کرد: تشکیل کمیته خاصی از نمایندگان مجلس و کارشناسان خبره برای شناسایی مسئولان بی‌تدبیر ضروری است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: ضمن تقدیر از اعزام هیأتی جهت بررسی سیلاب دشت آزادگان و هویزه آیا از این افراد پس از بازدید در مورد وضعیت مردم و روستاهای سیل زده سوال پرسیدید، آیا از میزان خسارات مطلع هستید؟ مردم چشم‌ انتظار بوده‌اند بنابراین شما باید از مردم دشت آزادگان که در مقابل سیلاب بی‌تدبیری مسئولان متضرر شده‌اند، عذرخواهی کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet