هدر موبایل
1397/12/12 12:26:20
سرویس صحن
نانواکناری در تذکر شفاهی:

انتقاد از بی‌توجهی دولت به وضعیت معیشتی مردم و چالش‌های اقتصادی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس وضعیت معیشتی مردم را یادآور شد و گفت: بی‌توجهی دولت به بیکاری و افزایش قیمت‌ها امنیت و بهداشت روانی جامعه را به خطر می‌اندازد.
انتقاد از بی‌توجهی دولت به وضعیت معیشتی مردم و چالش‌های اقتصادی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس وضعیت معیشتی مردم را یادآور شد و گفت: بی‌توجهی دولت به بیکاری و افزایش قیمت‌ها امنیت و بهداشت روانی جامعه را به خطر می‌اندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109359716953.jpg انتقاد,از,بی‌توجهی,دولت,به,وضعیت,معیشتی,مردم,و,چالش‌های,اقتصادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی‌الله نانواکناری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: چالش اقتصادی و معیشتی مردم روز به روز عمیق‌تر می‌شود، معضل بیکاری جوانان تحصیلکرده و تعطیلی کسب و کار نیز بر اندوه بیکاران افزوده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بی‌ثباتی قیمت ارز و خودرو و کالاهای اساسی از جمله گوشت و مرغ و کاهش ارزش پول ملی سبب فقر جانکاه، طلاق و ناهنجاری‌های اجتماعی شده است.

وی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: صدای شکستن ستون فقرات قشر ضعیف را نمی‌شنوید، چرا برای حل مشکلات مردم اقدام جدی نمی‌شود، شما قول دادید که مسائل موسسه‌های مالی را برطرف می‌کنید اما بی‌توجهی‌ها سبب رجوع مالباختگان به ما شده تا بتوانند سپرده کمتر از صد میلیون تومانی خود را تسویه کنند این در حالی است که بانک مرکزی هم در این زمینه وعده‌هایی به مردم داده بود.

نانواکناری یادآور شد: یکی از راه‌های دور زدن تحریم خودکفایی است اما آقای رئیس جمهور شما با عملکرد ناصواب، خود را دور می‌زنید؛ در خصوص موضوع غذا و دارو نیز بی‌توجهی‌ها موجب به خطر افتادن امنیت و بهداشت روانی جامعه می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر استان‌های شمالی در سال دو بار برنج خود را کشت کنند، ما می‌توانیم در حوزه صادرات نیز به موفقیت‌هایی دست یابیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet