هدر موبایل
1397/12/12 12:52:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی تشریح کرد:

سفر بشار اسد نشان از بی نتیجه بودن تلاش‌ها برای شکست جبهه مقاومت است

بروجردی گفت: سفر بشار اسد نشان داد که تلاش‌ها برای شکست جبهه مقاومت به نتیجه نخواهد رسید و آنها ناگزیرند واقعیت‌های موجود را بپذیرند.
سفر بشار اسد نشان از بی نتیجه بودن تلاش‌ها برای شکست جبهه مقاومت است بروجردی گفت: سفر بشار اسد نشان داد که تلاش‌ها برای شکست جبهه مقاومت به نتیجه نخواهد رسید و آنها ناگزیرند واقعیت‌های موجود را بپذیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103596646883.jpg سفر,بشار,اسد,نشان,از,بی,نتیجه,بودن,تلاش‌ها,برای,شکست,جبهه,مقاومت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سفر بشار اسد به ایران را میوه چینی زحمات پنج ساله مقاومت در سوریه تعبیر کرد و گفت: پیام این سفر شکست ناپذیری جبهه مقاومت بود.

وی با اشاره به سفر بشار اسد به ایران گفت: این سفر بسیار مهمی بود که می‌توان آن را میوه چینی زحمات پنج ساله در بحران تحمیلی به سوریه تعبیر کرد که با تلاش‌های دولت ملت و ارتش سوریه جمهوری اسلامی ایران روسیه و جبهه مقاومت چیده شد. این یک افتخار آفرینی برای مجموعه‌ای است که در مقابل جبهه حامیان تروریسیم یعنی آمریکا، متحدان اروپا و منطقه آنها قرار دارد.

وی ادامه داد: این سفر نشان داد که آمریکایی‌ها علیرغم سرمایه گذاری‌های میلیاردی و استفاده از همه ظرفیت‌های سیاسی و بین المللی خودشان در مقابل جبهه مقاومت ناتوان هستند. همچنین منحی قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی رو به افول است و علیرغم تمام برنامه ریزی های آمریکایی‌ها نقشه‌های آنها یکی بعد از دیگری نقش بر آب می‌شود.

به گزارش ایسنا بروجردی در پایان و در جمع بندی گفت: سفر بشار اسد نشان داد که تلاش‌ها برای شکست جبهه مقاومت به نتیجه نخواهد رسید و آنها ناگزیرند واقعیت‌های موجود را بپذیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet