هدر موبایل
1397/12/12 13:01:58
سرویس صحن
بدری در تذکر شفاهی:

افزایش چند برابری قیمت مسکن امید خانه‌دار شدن مردم را از بین برده است

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش چند برابری قیمت مسکن ته مانده امید خانواده‌های شهری  را برای خانه‌دار شدن از بین برده است.
افزایش چند برابری قیمت مسکن امید خانه‌دار شدن مردم را از بین برده است سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش چند برابری قیمت مسکن ته مانده امید خانواده‌های شهری  را برای خانه‌دار شدن از بین برده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105594436706.jpg افزایش,چند,برابری,قیمت,مسکن,امید,خانه‌دار,شدن,مردم,را,از,بین,برده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: در اصل (43) قانون اساسی آمده است که برای تأمین استقلال اقتصادی جامعه و ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت و همچنین برآوردن نیاز انسان در جریان رشد با حفظ آزادگی او باید نیازهای اساسی آن شامل مسکن، خوراک، پوشاک، بهداشت، آموزش و پرورش تأمین شود.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید امکانات و شرایط کار برای همه به منظور رسیدن به اشتغال کامل و قرار دادن وسایل برای کسانی که قادر به فعالیت هستند، تأمین شود، تصریح کرد: اصل (43) قانون اساسی 7 بند دیگر دارد اما در این دو بند دولت به عنوان مجری قانون اساسی چه اقداماتی داشته است، دولت چه تمهیداتی برای مسکن مردم در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه افزایش چند برابری قیمت مسکن ته مانده امید خانواده‌های شهری  را برای خانه‌دار شدن از بین برده است، ادامه داد: تورم و گرانی کمر مردم را شکسته، چه کسی ترمز افزایش قیمت گوشت و مرغ را می‌کشد، به دلیل گرانی بسیاری از اقلام در حال حذف شدن از سفره مردم هستند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: چرا دولت به وظیفه نظارتی خود عمل نمی‌کند، اقشار مختلف مردم به جزء عده‌ای معدود با مشکل معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet