هدر موبایل
1397/12/12 14:13:50
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛

ضرورت توجه به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حقوق ناچیز بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: باید به افزایش حقوق این قشر توجه بیشتری در بودجه شود.
ضرورت توجه به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حقوق ناچیز بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: باید به افزایش حقوق این قشر توجه بیشتری در بودجه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101467359445.jpg ضرورت,توجه,به,حقوق,بازنشستگان,تامین,اجتماعی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: روز گذشته مجلس مصوبه خوبی درباره افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان لشگری و کشوری به میزانی که توان باشد، داشت، اما نکته مهم غفلت و بی توجهی به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: باید در بحث بودجه به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توجه بیشتری می شد، این افراد چگونه با حقوق ناچیز می توانند زندگی خود را اداره کنند؟ چرا تبعیض قائل شویم؟ چرا طلب سازمان تامین اجتماعی از سوی دولت پرداخت نمی شود؟

وی اظهار کرد: چرا سازمان تامین اجتماعی براساس ماده 12 قانون برنامه ششم کار همسان سازی حقوق بازنشستگان را انجام نمی دهد؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که بازنشستگان تامین اجتماعی چگونه با 800 هزار یا یک میلیون تومان زندگی خود را اداره کنند، خاطرنشان کرد: این افراد برای گذران زندگی به  عسر و حرج افتاده اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید به افرادی که نمی خواهند مددجو شوند، کمک شود تا کسب و کاری برای خود دست و پا کنند و روی پای خود بایستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet