خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/12/12 13:10:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی تشریح کرد:

انتقال پست های مدیریتی از مدیران کهنه کار به جوانان چگونه باید باشد

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: ما یکباره نمی‌توانیم مدیران دارای تجربه را کنار بگذاریم بلکه باید در یک بازه زمانی دو ساله مدیران دارای تجربه، تجارب خود را به جوانان منتقل کنند و سپس جوان عرصه را به دست بگیرد.
انتقال پست های مدیریتی از مدیران کهنه کار به جوانان چگونه باید باشد عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: ما یکباره نمی‌توانیم مدیران دارای تجربه را کنار بگذاریم بلکه باید در یک بازه زمانی دو ساله مدیران دارای تجربه، تجارب خود را به جوانان منتقل کنند و سپس جوان عرصه را به دست بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104177782062.jpg انتقال,پست,های,مدیریتی,از,مدیران,کهنه,کار,به,جوانان,چگونه,باید,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اصغر سلیمی  سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه «حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کشور می‌تواند تحولی در نظام مدیریتی ایجاد کند» گفت: ارگان‌ها و ادارات دولتی و غیر دولتی باید جوان سازی را در اولویت کاری خود قرار دهند تا از سلسله مدیریتی پیر در کشور خارج شوند.

وی با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری و ضرورت حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کشور بیان کرد: کلیه ارگان‌ها و ادارات دولتی و غیر دولتی باید جوان سازی را الگوی کار خود قرار داده و زمینه حضور جوانان را در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی فراهم کنند. با توجه به اینکه امروز تسلسل مدیریت در کشور در یک سن خاصی در حال گردش است جوان سازی و استفاده از جوانان یک امر ضروری است.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز زمانی که یک مدیر بازنشسته از یک قسمت برداشته می‌شود در قسمتی دیگر جای خود را پیدا می‌کند و یا افرادی که از سیستم خارج می‌شوند کسانی را که به آنها نزدیک هستند در سیستم جای خود می‌نشاند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: امروز باید از جوانان دارای صلاحیت استفاده کنیم اما از سوی دیگر باید به سوابق جوانان نیز توجه کنیم. باید از جوانان صاحب استعداد و کسانی که توانسته‌اند خود را در موقعیت‌های قبلی به خوبی نشان دهند استفاده کنیم.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تاکید کرد: از سوی دیگر ما یکباره نمی‌توانیم مدیران دارای تجربه را کنار بگذاریم بلکه باید در یک بازه زمانی دو ساله مدیران دارای تجربه، تجارب خود را به جوانان منتقل کنند و سپس جوان عرصه را به دست بگیرد.

به گزارش ایسنا سلیمی در پایان گفت: افرادی که سن بالاتری دارند قدرت ریسک آنها پایین است و حفظ موقعیت برای آنها در اولویت قرار دارد اما از آنجا که جوانان روحیه تغییر و ارتقا دارند می‌توانند تغییرات خوبی را رقم زده و تحولی در عرصه‌های مختلف کشور ایجاد کند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet