هدر موبایل
1397/12/12 14:33:42
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی در نامه ای به رییس جمهور خواستار شد:

سازمان برنامه و بودجه منابع صندوق بازنشستگی فولاد را تخصیص دهد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به رییس جمهور با بیان اینکه صندوق بازشنستگی فولاد امکان پرداخت حقوق دو ماه بهمن و اسفند و را ندارد از روحانی درخواست کرد به سازمان برنامه و بودجه دستور دهد تا مبالغ لازم را در اختیار صندوق قرار دهد تا مشکل بازنشستگان فولاد مرتفع شود.
سازمان برنامه و بودجه منابع صندوق بازنشستگی فولاد را تخصیص دهد رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به رییس جمهور با بیان اینکه صندوق بازشنستگی فولاد امکان پرداخت حقوق دو ماه بهمن و اسفند و را ندارد از روحانی درخواست کرد به سازمان برنامه و بودجه دستور دهد تا مبالغ لازم را در اختیار صندوق قرار دهد تا مشکل بازنشستگان فولاد مرتفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100446102044.jpg سازمان,برنامه,و,بودجه,منابع,صندوق,بازنشستگی,فولاد,را,تخصیص,دهد Icana

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از ارسال نامه ای به روحانی رییس جمهور برای رفع مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد خبر داد و گفت: ماه پایانی سال در حال سپری شدن است، اما حقوق دو ماه پایانی این بازنشستگان پرداخت نشده و مشکلات فراوانی برای آنها ایجاد کرده است، لذا از رییس جمهور درخواست شده که هرچه سریعتر برای پرداخت حقوق آنها تدبیری اندیشیده شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه منابعی که برای صندوق بازنشستگی فولاد در نظر گرفته شده به صورت کامل پرداخت نشده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه این بازنشستگان جز محروم ترین اقشار جامعه بوده و مشکلات متعددی دارند رییس جمهور باید به رییس سازمان برنامه و بودجه دستور دهد که براساس مصوبات قانونی مجلس پرداخت آنها انجام شود.

متن نامه پورابراهیمی به رییس جمهور به شرح زیر است:

باسمه تعالی

حجت الاسلام روحانی 

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام
احتراما، همانگونه که مستحضرید در جداول شماره (۹) و (۱۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور برای صندوق بازنشستگی فولاد برای 86 هزار نفر از قشر محروم و خدوم کشور که در شرایط کاری بسیار سخت و بیماری زا فعالیت داشته اند، به ترتیب به میزان ۲۵۰۰۰ میلیارد ریال و ۶۰۰۰ میلیارد ریال و جمعا ۳۱۰۰۰ میلیارد ریال تصویب و تا کنون ماهانه مبالغ موضوع جدول شماره (۹) در اختیار بازنشستگان عزیز قرار گرفته است. با توجه به اینکه صندوق مذکور امکان پرداخت حقوق دو ماه بهمن و اسفند و همچنین عیدی بازنشستگان مذکور را ندارد. امید است با توجه به شرایط خاص به وجود آمده و به هر طریق ممکن دستور فرمایید مبالغ مصوب جدول شماره (۱۸) توسط سازمان برنامه و بودجه در اختیار صندوق مذکور قرار داده تا مشکل بازنشستگان فولاد مرتفع گردد.

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادیمجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet