هدر موبایل
1397/12/12 13:39:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_

همه حواشی موضوع متن ایمیل محرمانه استعفای ظریف + واکنش وزارت امورخارجه

اخبار مربوط به انتشار متن کامل استعفای وزیر امور خارجه حواشی را به دنبال داشته است.
همه حواشی موضوع متن ایمیل محرمانه استعفای ظریف + واکنش وزارت امورخارجه اخبار مربوط به انتشار متن کامل استعفای وزیر امور خارجه حواشی را به دنبال داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612105372730146.jpg همه,حواشی,موضوع,متن,ایمیل,محرمانه,استعفای,ظریف,+,واکنش,وزارت,امورخارجه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا رحیمی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «متن ⁧ ایمیل ⁩ محرمانه دکتر ⁧ ظریف ⁩ به ⁧ رئیس‌جمهور ⁩ چگونه رصد و منتشر شد؟

‏دکتر ظریف، می‌داند ایمیلش به رئیس جمهور و متن ⁧ محرمانه ⁩ ⁧ استعفا⁩یش، ⁧ شنود ⁩ شده و در سایت‌ها منتشر شده است، اما چیزی نمی‌گوید چون هم عادت کرده وهم دنبال حاشیه نیست.

‏در دیدار امروز نمایندگان امید با ظریف نکاتی شنیدنی در سخنانش بود.»

 

در ادامه  سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوالی در موضوع توئیت یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص متن استعفای وزیر امور خارجه گفت: من در این مورد می توانم عرض نمایم که تاکنون متن کامل و دقیق استعفای هفته گذشته وزیر امور خارجه که مورد پذیرش ریاست جمهوری قرار نگرفت، منتشر نشده است. آنچه از هفته گذشته در برخی سایت ها منتشر شد بخش‌های گزینشی و متنی دست کاری شده از قسمت‌هایی از متن استعفا بوده و فاقد اعتبار و صحت است و  دور از  همه واقعیت‌های مندرج  در متن اصلی به حساب می‌آید.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه

 

قاسمی افزود: من در مورد اینکه این بخش‌های  ناقص و دست کاری شده چگونه ساخته و پرداخته و در اختیار چند سایت قرار گرفته، هیچ گونه اطلاع و قضاوتی ندارم و اصولا فاقد تخصص لازم در این زمینه می باشم؛ ولی تا این لحظه اطلاعات من نشان می‌دهد که متن کامل استعفای وزیر امور خارجه در اختیار هیچ رسانه‌ای قرار نگرفته است

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet