خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/12/15 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت گزارش می کند:

همه چیز درباره افزایش حقوق و دستمزد در سال98/طرحی فراکسیون زنان برای بهره مندی زنان مجرد شاغل و بازنشسته از حق عائله مندی/روایت عضو فراکسیون امید از کتاب خاطرات محمد مصدق

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
همه چیز درباره افزایش حقوق و دستمزد در سال98/طرحی فراکسیون زنان برای بهره مندی زنان مجرد شاغل و بازنشسته از حق عائله مندی/روایت عضو فراکسیون امید از کتاب خاطرات محمد مصدق اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106599708155.jpg همه,چیز,درباره,افزایش,حقوق,و,دستمزد,در,سال98/طرحی,فراکسیون,زنان,برای,بهره,مندی,زنان,مجرد,شاغل,و,بازنشسته,از,حق,عائله,مندی/روایت,عضو,فراکسیون,امید,از,کتاب,خاطرات,محمد,مصدق Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علی لاریجانی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

علاءالدین بروجردی گفت و گوی خود درباره سفر اسد به تهران را به اشتراک گذاشته است.

فریده اولادقباد مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

محمد وحدتی هلان نامه زیر را منتشر کرده است.

سید حسین افضلی مطلب زیر را درباره حوزه انتخابیه خود به اشتراک گذاشته است.

در آخرین جلسات مربوط به ساماندهی برق شهرستان اقلید موارد ذیل مطرح گردید:بر اساس گزارش مسئولین برق استان، دو بی خط ۶۶ کیلوولت در ایستگاه آسپاس با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان و یک بی خط ۶۶ کیلوولت در ایستگاه علی آباد با مبلغی حدود ۷۰۰میلیون تومان در سال گذشته به بهره برداری رسیده است. همچنین در جهت کاهش خاموشی منطقه آسپاس و اتصال خطوط توزیع نصب سه فیدر بیست کیلوولت با هزینه ۷۵۰میلیون تومان در ایستگاه آسپاس در حال نصب میباشد. با نصب کلیدهای لازم نیروگاه خورشیدی ده مگاواتی اقلید با هزینه ای بالغ بر شصت میلیارد تومان وارد مدار گردیده است.
بعد از تأمین اعتبار لازم، پیمانکار ایستگاه برق حسن آباد مشخص گردیده که بر اساس اعلام اداره برق استان عملیات ساخت ایستگاه در محل شرکت شروع گردیده و در یکسال آینده این ایستگاه بایستی به بهره برداری برسد. با احداث این پست کمبود برق بخش عمده ای از سرحد چهار دانگه حل خواهد شد. همچنین مجوزهای لازم جهت ایستگاه ۶۶ کیلوولت خنجشت اخذ و مطالعه مربوط به پست خط انتقال مربوطه و تعیین پیمانکار شروع گردیده است.
اخیراً نیز سرمایه گذار بدنبال اخذ مجوزات لازم جهت احداث نیروگاه ۱۵مگاواتی گازی در خنجشت میباشد و همزمان چند سرمایه گذار دیگر نیز آخرین مراحل اخذ مجوز جهت احداث چند نیروگاه خورشیدی در منطقه سرحد را میگذرانند. در نهایت با اجرای ایستگاه انتقال برق ۴۰۰ کیلو واتی تیمارجان انشاءالله مشکل کمبود برق شهرستان حل میشود. دکتر افضلی ضمن تشکر از زحمات مسئولین مربوطه شتاب بخشیدن به امور مربوط به برق شهرستان را خواستار شد و اعلام کرد چندین تذکر شفاهی اینجانب به وزیر نیرو در مجلس صرفا بدلیل نیاز حیاتی مردم شهرستان به تأمین برق میباشد. ایشان اعلام کردند انشاءالله دیگر نیازی به گله از وزیر محترم در صحن علنی نباشد و بزودی این عقب افتادگی شهرستان جبران گردد. دکتر افضلی اعلام کردند با توجه به مشکل بیکاری برای احداث کارگاه و مرکز تولیدی قطعا نیاز به برق میباشد و لازم است مسئولین مربوطه با همت و جدیت بیشتری نسبت به حل مشکل اقدام کنند. ایشان افزودند در راستای تحقق مطالبات به حق مردم و علی الخصوص کشاورزان متقاضی برق هر هفته این موضوع پیگیری میشود

غلامرضا کاتب ویدئوی گفت و گوی تلویزیونی خود در خصوص افزایش حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۸ را به اشتراک گذاشته است

سیدناصر موسوی لارگانی مطلب زیر را درباره جلسه با محمدشریعتمداری به اشتراک گذاشته است

در جلسه یکساعته با آقای دکتر #شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی موضوعات و دغدغه های مختلفی مطرح گردید .
با توجه به اعتراضات عموم بازنشستگان عزیز صنعت فولاد کشور و عدن پرداخت حقوق معوق این بزرگواران جهت پرداخت حقوق و عیدی #بازنشستگان_فولاد در چند روز آینده دستورات لازم صادر گردید .

احداث #درمانگاه تامین اجتماعی بخش #پیربکران یکی از مسائلی بود که ده سال است پیگیری قاطعی برای صدور مجوز و تامین اعتبار آن انجام داده ام و به لطف خدا با مصوبه هیئت مدیره سابق تامین اجتماعی کشور در زمان مدیریت مرحوم نوربخش و وزارت دوست عزیزم دکتر #ربیعی در دستور کار قرار گرفت . با تامین زمین درمانگاه و تائیدات اداره کل درمان تامین اجتماعی استان اصفهان ، پرونده به تهران ارسال گردید لیکن سانحه دلخراش تصادف رخ داده برای مدیرعامل فقید و معاون مرحومش در سازمان تامین اجتماعی و نامشخص بودن وضعیت مدیریت سازمان ، خللی چند ماهه در امور این درمانگاه ایجاد شد لیکن با پیگیری انجام شده و لطف دوست بزرگوارم جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم مقرر گردید در بودجه ۹۸ سازمان اعتبار لازم تخصیص یابد . افزایش سهمیه شهرستان فلاورجان از #تسهیلات اشتغالزایی سامانه #کارا و سهمیه #بیمه کارگران ساختمانی نیز درخواستهای دیگر خادم شما ملت بزرگوار بود که با #دستورات قاطع وزیر در دستور کار فوری وزارتخانه قرار گرفت .

در خصوص روند غلط مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری و شرکتهای زیرمجموعه اش در دوران مدیریت فعلی صندوق تذکرات ناصحانه و مستندی به آقای شریعتمداری دادم که مقرر گردید اعمال شود . نباید اجازه دهیم بیت المال توسط افراد ناکارآمد به تاراج برود .

 

محمود صادقی مطلب زیر را منتشر کرده است

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.

قاسم احمدی لاشکی توضیح و عکس زیر را به اشتراک گذاشته است

دیدار دکتر #احمدی_لاشکی با دکتر #نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
در این دیدار مشکلات بهداشتی و درمانی حوزه انتخابیه بررسی شد.

فریدون حسنوند ویدئویی از بازدید از حوزه انتخابیه را منتشر کرده است

محمد دامادی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

سید فرید موسوی مطلب زیر را منتشر کرده است

عصر امروز در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا در مورد سفر هیات ورزشى به سوییس براى پیگیرى شکایت باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال تاکید داشتم:

شکایت به مراجع قانونى حق هر باشگاهى برای احقاق حقوق خودش است اما دلیلی ندارد ما در داخل طوری عمل کنیم که بی‌اعتمادی ایجاد شود و کار به جایی برسد که باشگاه‌ها برای احقاق حقوق به مراجع بین‌المللی پناه ببرند. فدراسیون باید توضیح بدهد که چه کار کرده که باعث این بی‌اعتمادی شده است.

بنده به هیچ وجه قصد دخالت در جزییات موضوع را ندارم و برایم فرقی نمی کند چه تیمی قهرمان شود اما به دلیل وجود میلیون‌ها هوادار دو تیم پایتخت که این سو مدیریت ها موجب ناامیدیشان می شود، خودم را به عنوان نماینده مردم موظف به پیگیری می دانم.

در موردی مشابه فدراسیون فوتبال پرونده بازی با تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان را به دادگاه بین‌المللی ورزش در سوییس برد اما بر اساس شنیده‌های بنده، چون نتوانسته‌اند به درستی دفاع کنند، نه تنها رای به نفع ما صادر نشده و همچنان از شرایط میزبانی محروم هستیم، که رای نهایی جریمه فدراسیون فوتبال ایران را به دنبال داشته است. خوب است آقای تاج گزارشی در این مورد بدهند تا مشخص شود که عملکردشان در دفاع از منافع کشور چگونه بوده است

 

 

عباسعلی پوربافرانی مطلب زیر را درباره تذکر شفاهی خود در صحن علنی به اشتراک گذاشته است

 

امیرخجسته مطلب زیررا منتشر کرده است

 

سید جواد ساداتی نژاد مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet