هدر موبایل
1397/12/12 17:02:12
سرویس اقتصادی
بدری نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی طرح تفحص از عملکرد عمرانی بنیاد مسکن/ مهلت یک هفته‌ای برای ارائه گزارش رسمی بنیاد مسکن

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بنیاد مسکن در نشست امروز این کمیسیون بررسی شد.
بررسی طرح تفحص از عملکرد عمرانی بنیاد مسکن/ مهلت یک هفته‌ای برای ارائه گزارش رسمی بنیاد مسکن سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بنیاد مسکن در نشست امروز این کمیسیون بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/56112.jpg بررسی,طرح,تفحص,از,عملکرد,عمرانی,بنیاد,مسکن/,مهلت,یک,هفته‌ای,برای,ارائه,گزارش,رسمی,بنیاد,مسکن Icana

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در نشست امروز گزارش کارگروه ویژه این کمیسیون درباره طرح پیش فروش ساختمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صدیف بدری

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرح پیش فروش ساختمان در ماه های گذشته برای بررسی بیشتر به کارگروه ویژه ارجاع شد، البته کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون قضایی و حقوقی به عنوان کمیسیون اصلی، طرح را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس مقرر شد که گزارش کارگروه درباره طرح پیش فروش ساختمان با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی تا امشب رسیدگی شده و جمع بندی نهایی درباره مفاد طرح مذکور صورت گیرد، پس از آن گزارش نهایی به کمیسیون قضایی و حقوقی ارجاع شود.

بدری با اشاره به بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: این موضوع با حضور مسئولان مربوطه مورد رسیدگی قرار گرفت و تابش رئیس بنیاد و نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص، توضیحات خود را درباره مسائل مرتبط ارائه کردند.

وی ادامه داد: طرح تحقیق و تفحص از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در 9 محور تدوین شده که اغلب موضوعات مربوط به عملکرد عمرانی بنیاد به ویژه در مناطق زلزله‌زده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در نهایت در نشست امروز این کمیسیون مقرر شد که مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی مدت یک هفته آینده گزارشی از عملکرد این بنیاد ارائه کنند و پس از آن متقاضایان طرح تحقیق و تفحص درباره توقف یا تداوم طرح مذکور تصمیم گیری می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet