هدر موبایل
1397/12/12 18:15:01
سرویس اقتصادی
حسینی‌کیا در تشریح دستورکار کمیسیون صنایع مجلس:

واگذاری موارد فنی صنعت چاپ به وزارت صنعت، معدن و تجارت

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: چاپخانه‌ها از وزارت فرهنگ منفک و به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار می‌شوند.
واگذاری موارد فنی صنعت چاپ به وزارت صنعت، معدن و تجارت عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: چاپخانه‌ها از وزارت فرهنگ منفک و به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808101641981972.jpg واگذاری,موارد,فنی,صنعت,چاپ,به,وزارت,صنعت،,معدن,و,تجارت Icana

سیدجواد حسینی کیا عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز( یکشنبه 12 بهمن) کمیسیون متبوعش، گفت: دستور کار نخست کمیسیون، بررسی طرح استفساریه بند( ب) ماده (59) قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی درباره معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی و معدنی بود.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: در این استفساریه سوال شده بود که آیا این معافیت مالیاتی برای پیش از سال 90 نیز اجرایی است؟ که پس از بحث و بررسی براساس رای اعضای کمیسیون مشخص شد این قانون مشمول سال‌های پیش از سال 90 نمی‌شود.

اگرچه وزارت فرهنگ متولی نظارت بر محتوای محصولات نهایی چاپخانه‌ها است اما موارد فنی به وزرت صمت واگذار می‌شود

وی با اشاره به دومین دستورکار کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار کرد: در این دستور مقرر شد چاپخانه‌ها از وزارت فرهنگ منفک و به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار شوند.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: اگرچه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی نظارت بر محتوای محصولات نهایی چاپخانه‌ها است اما موارد فنی به وزارت صمت واگذار شد؛ در واقع چاپخانه‌ها جزو اصناف محسوب می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet