هدر موبایل
1397/12/13 10:36:38
سرویس سیاسی
رحیمی‌جهان آبادی:

اقدامات برجامی اروپا در تصمیم‌گیری مجمع نسبت به پالرمو و cft تاثیرگذار است

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد اقدامات اروپایی ها ظرف مدت یک ماه آینده در تصمیم گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به پالرمو و cft تاثیرگذار خواهد بود.
اقدامات برجامی اروپا در تصمیم‌گیری مجمع نسبت به پالرمو و cft تاثیرگذار است عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد اقدامات اروپایی ها ظرف مدت یک ماه آینده در تصمیم گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به پالرمو و cft تاثیرگذار خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109546815389.jpg اقدامات,برجامی,اروپا,در,تصمیم‌گیری,مجمع,نسبت,به,پالرمو,و,cft,تاثیرگذار,است Icana

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به علل تعویق در رای گیری نسبت به کنوانسیون پالرمو و cft در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: همگان باید بدانند ترکیبی از سیاستمداران باسابقه و دلبسته به نظام در مجمع تشخیص مصلحت حضور دارند از این رو خروجی تصمیمات این مجمع به صلاح کشور خواهد بود و نباید پیشاپیش به قضاوت بپردازیم.

نماینده مردم تربت‌جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این بین می توان اذعان کرد یکی از دلایل تعویق در بررسی کنوانسیون پالرمو و cft دستیابی به اجماع است تا از این طریق تصمیم نهایی به خوبی اجرایی شود.

وی ادامه داد: همچنین باید تاکید کرد که امروزه اروپایی ها در وضعیت خاصی نسبت به اجرای تعهدات برجامی در مواجه با ایران قرار دارند لذا اقدامات آنها نیز در خصوص بررسی موارد مذکور در تصمیم نهایی مجمع تاثیرگذار خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در واقع گام برداشتن و تصمیمات اروپایی ها ظرف مدت یک ماه آینده و آثار تصمیماتشان امری مهم محسوب می شود و می توان گفت که کارشناسان در حال ارزیابی تبعات اقدامات اروپا در بهبود شرایط اقتصادی و غیره هستند که این امر از دیگر دلایل تعویق در تصمیم گیری مجمع است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نهادهای تصمیم گیر بر پایه دیدگاه های کارشناسی و بر اساس مصلحت اندیشی اقدام می کنند از این رو نباید در فضای احساسی مواردی را مطرح کنیم که به منافع ملت آسیب بزند.

به گزارشخبرگزاری خانه ملت، در آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضای این مجمع درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو به نتیجه نرسیدند.

گفتنی است، حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در این جلسه پالرمو به تعیین تکلیف نهایی نرسید و نیازی به بررسی بیشتر دارد لذا به بررسی در جلسات آتی موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet