ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/12/13 16:08:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی تشریح کرد:

پیام اصلی سفر بشار اسد به تهران چه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حفظ وحدت بین دو کشور ایران و سوریه و تقویت محور مقاومت و نقش‌آفرینی جمهوری اسلامی ایران در تحولات منطقه را به عنوان پیام اصلی سفر بشار اسد به تهران برشمرد.
پیام اصلی سفر بشار اسد به تهران چه بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حفظ وحدت بین دو کشور ایران و سوریه و تقویت محور مقاومت و نقش‌آفرینی جمهوری اسلامی ایران در تحولات منطقه را به عنوان پیام اصلی سفر بشار اسد به تهران برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806106167202536.jpg پیام,اصلی,سفر,بشار,اسد,به,تهران,چه,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقویت محور مقاومت و نقش‌آفرینی جمهوری اسلامی ایران در تحولات منطقه را به عنوان پیام اصلی سفر اخیر بشار اسد به تهران برشمرد.

وی در تبیین دستاوردهای سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به تهران، اظهار کرد: بعد از غلبه حکومت قانونی سوریه بر تروریست‌ها و حفظ امنیت و تمامیت ارضی این کشور، سفر بشار اسد به جمهوری اسلامی ایران را می‌توان سفر استراتژیک و مهمی تعبیر کرد.

وی توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران طی ۶ سال گذشته در کنار ملت و دولت سوریه ایستاد و از همان ابتدا با تجاوز خارجی در سوریه و حضور تروریست‌ها در این کشور مخالفت کرد، لذا پیروزی محور مقاومت و به دنبال آن حضور بشار اسد در تهران از اهمیت بسزایی برخوردار است، چون این سفر حاوی پیام تشکر و قدردانی دولت و ملت سوریه از ایران بود.

به گفته این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این سفر راهبردهای طرفین برای همکاری نیز مورد گفت‌وگو و مذاکره قرار گرفت.

به گزارش ایسنا نقوی حسینی در پایان حفظ وحدت بین دو کشور ایران و سوریه و تقویت محور مقاومت و نقش‌آفرینی جمهوری اسلامی ایران در تحولات منطقه را به عنوان پیام اصلی سفر بشار اسد به تهران برشمرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet