ایام محرم 1398
1397/12/13 18:56:49
سرویس سیاسی
علی اکبری مطرح کرد:

حضور فعال احزاب در مدیریت کشور با استانی شدن انتخابات مجلس

نماینده مردم شیراز در مجلس طرح استانی شدن انتخابات را فرصتی مناسب در جهت حضور فعال احزاب و جریانات سیاسی در مدیریت کشور دانست.
حضور فعال احزاب در مدیریت کشور با استانی شدن انتخابات مجلس نماینده مردم شیراز در مجلس طرح استانی شدن انتخابات را فرصتی مناسب در جهت حضور فعال احزاب و جریانات سیاسی در مدیریت کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101522966236.jpg حضور,فعال,احزاب,در,مدیریت,کشور,با,استانی,شدن,انتخابات,مجلس Icana

علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص طرح استانی شدن انتخابات مجلس و موافقت با این طرح گفت: این طرح بسیار مناسبی است که باعث مشارکت بیشتر مردم و ارتباط مستقیم آنها با احزاب و جریانات سیاسی کشور خواهد شد.

احزاب باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرح استانی شدن انتخابات مجلس باعث خواهد شد که احزاب در مواجه با مردم، پاسخگوی عملکرد خود باشند و همچنین باعث توانمند شدن احزاب و جریانات سیاسی کشور و همچنین استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای اداره کشور خواهد شد.

لزوم ارتباط مستمر مردم با احزاب و جریانات سیاسی کشور

وی افزود: اگر مردم برای انتخابات مجلس حزب یا جریان سیاسی را شایسته حضور در مجلس دانست و سپس از عملکرد آن راضی نبود، این امکان وجود دارد که برای دوره بعد آن حزب را انتخاب نکرده و احزاب و جریانات سیاسی دیگر را جایگزین کنند.

علی اکبری تصریح کرد: باید تلاش کرد که ارتباط احزاب و جریانات سیاسی کشور با مردم بیشتر شود و استانی کردن انتخابات مجلس کمک بسیاری در جهت این ارتباط خواهد کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتقاداتی که نسبت به طرح استانی شدن انتخابات مجلس می شود، باعث تضعیف حضور احزاب و جریانات سیاسی کشور خواهد شد؛ بنابراین باید تلاش کرد احزاب را نسبت به رفتارها و کنش ها نسبت به  اعمال خود پاسخگو کرد که این طرح چنین ظرفیتی به دنبال خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet