هدر موبایل
1397/12/15 08:18:00
سرویس اجتماعی
نیکفر خبر داد:

افتتاح دو بیمارستان در استان گیلان با حضور رئیس جمهور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از افتتاح دو بیمارستان دولتی و خصوصی در لاهیجان با حضور رئیس جمهور خبر داد.
افتتاح دو بیمارستان در استان گیلان با حضور رئیس جمهور عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از افتتاح دو بیمارستان دولتی و خصوصی در لاهیجان با حضور رئیس جمهور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103720801024.jpg افتتاح,دو,بیمارستان,در,استان,گیلان,با,حضور,رئیس,جمهور Icana

ذبیح‌الله نیکفر لیالستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در بیان دلیل سفر رئیس جمهور به استان گیلان، گفت: امروز رئیس جمهور به همراه هیات دولت به استان گیلان وارد شدند و نخستین برنامه آقای روحانی در این سفر حضور در ورزشگاه تختی لاهیجان به منظور دیدار با مردم این منطقه است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رئیس جمهور همچنین پروژه‌های مهمی همچون مراکز درمانی اعم از بیمارستان دولتی دکتر پیروز با ظرفیت 222 تخت و بیمارستان خصوصی میلاد با ظرفیت 180 تخت، راه آهن و تعدادی از پروژه‌های عمرانی این منطقه را افتتاح خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بی‌تردید افتتاح این بیمارستان‌ها که به امکانات روز دنیا تجهیز شده‌اند می‌تواند گام موثری در جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این منطقه باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: رئیس جمهور امروز استخر شنای شهر سیاهکل که از مطالبات عمومی این منطقه بوده و یکی از پروژه‌های مهم این شهر محسوب می‌شود را نیز افتتاح خواهد کرد./

 پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet