هدر موبایل
1388/07/11 12:22:00
سرویس صحن
به دلیل بررسی اصلاحات مجدد دولت

بررسی هدفمند کردن یارانه‌ها به هفته ‌آینده موکول شد

**رییس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی رییس کمیسیون ویژه با اعلام اینکه دولت اصلاحات جدیدی را در لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها پیشنهاد داده است، گفت: این لایحه هفته آینده در دستورکار مجلس قرار می‌گیرد.

"غلامرضا مصباحی‌مقدم" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، ‌اظهار داشت: زمانی که لایحه‌ای به مجلس ارائه شود کاملاً در اختیار مجلس است و دولت قانوناً نمی‌تواند تغییراتی را در لایحه ارائه دهد.

وی یادآور شد: دولت زمانی می‌تواند تغییراتی را در لایحه انجام دهد که لایحه را پس گرفته و لایحه‌ای جدید را تقدیم مجلس نماید.

مصباحی‌مقدم با تاکید براین که بنای مجلس تعامل با دولت است گفت: براساس توصیه‌های مقام معظم رهبری مجلس از هرگونه کمک به دولت دریغ نخواهد ورزید.

رییس کمیسیون ویژه تصریح کرد: باچنین رویکردی کمیسیون ویژه درصدد است تا تغییراتی که دولت اعلام می‌کند و پیشنهاداتی را که به حل مشکلات در این لایحه کمک می‌کند، بپذیرد.

نماینده تهران خاطر نشان کرد: برهمین اساس کمیسیون ویژه طی هفته جاری دوشنبه جلسه ‌فوق‌العاده‌ای را برگزار خواهد کرد و پیشنهادات دولت را مورد بررسی قرار می‌دهد.

مصباحی‌مقدم همچنین یادآور شد: البته تغییراتی را که دولت در این زمینه ارائه داده است عبارتی است و مشکلی برای تصویب این لایحه وجود ندارد.

رییس کمیسیون ویژه ابراز امیدواری کرد: مصوبه کمیسیون در خصوص هدفمندکردن یارانه‌ها در هفته ‌آینده در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet