هدر موبایل
1397/12/19 17:10:46
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در دیدار با سفیر جدید ایران در دوشنبه:

توسعه روابط ایران با تاجیکستان در تمامی سطوح به ویژه اقتصادی ضروری است

رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایران و تاجیکستان روابط حسنه ای با یکدیگر داشته و دارند، گفت: توسعه روابط ایران با تاجیکستان در تمامی سطوح به ویژه اقتصادی ضروری است.
توسعه روابط ایران با تاجیکستان در تمامی سطوح به ویژه اقتصادی ضروری است رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایران و تاجیکستان روابط حسنه ای با یکدیگر داشته و دارند، گفت: توسعه روابط ایران با تاجیکستان در تمامی سطوح به ویژه اقتصادی ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106744154200.jpg توسعه,روابط,ایران,با,تاجیکستان,در,تمامی,سطوح,به,ویژه,اقتصادی,ضروری,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با محمدتقی صابری سفیر جدید ایران در تاجیکستان دیدار و گفت وگو کرد.

دکترلاریجانی در این دیدار با اشاره به روابط نزدیک بین ایران و تاجیکستان، گفت: تاجیکستان کشور دوست و همسایه ایران است که سابقه تمدنی و زبان مشترکی بین دو کشور وجود دارد.

 

 

ایران و تاجیکستان روابط حسنه ای با یکدیگر داشته و دارند

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان، با بیان اینکه ایران و تاجیکستان روابط حسنه ای با یکدیگر داشته و دارند، افزود: روابط دو کشور در سطوح مختلف به یکدیگر نزدیک بوده و باید از این فضا استفاده کرده تا برخی از سوءتفاهم ها رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه گسترش همکاری های ایران و تاجیکستان در حوزه فرهنگی و آموزشی از اهمیت خاصی برخوردار است، ادامه داد: توسعه روابط ایران با تاجیکستان در تمامی سطوح به ویژه اقتصادی ضروری است.

 

 

صابری:تاجیکستان کشوری استراتژیک برای توسعه همکاری های همه جانبه با ایران است

محمدتقی صابری سفیر جدید ایران در دوشنبه نیز در این دیدار  با بیان اینکه تاجیکستان کشوری استراتژیک برای توسعه همکاری های همه جانبه با ایران است، تصریح کرد: از تمام ظرفیت ها برای توسعه  روابط دو کشور در تمامی ابعاد استفاده می کنم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet