ایام محرم 1398
1397/12/18 10:37:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیرضابیگی:

سینما چگونه باعث گسترش شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه می شود

با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری معروف به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید بر گسترش شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه بیان کرد: اعتقاد به روز جزا و همچنین باور به این موضوع که همان گونه که ما رفتار می‌کنیم، به همان ترتیب نیز با ما رفتار خواهد شد از باورهای دینی و اعتقادی ما است که می‌توان از آن به عنوان شعور معنوی یاد کرد. تقویت بنیادهای اعتقادی سبب افزایش احساس مسئولیت در جامعه می‌شود.
سینما چگونه باعث گسترش شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه می شود با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری معروف به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید بر گسترش شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه بیان کرد: اعتقاد به روز جزا و همچنین باور به این موضوع که همان گونه که ما رفتار می‌کنیم، به همان ترتیب نیز با ما رفتار خواهد شد از باورهای دینی و اعتقادی ما است که می‌توان از آن به عنوان شعور معنوی یاد کرد. تقویت بنیادهای اعتقادی سبب افزایش احساس مسئولیت در جامعه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108589850949.jpg سینما,چگونه,باعث,گسترش,شعور,معنوی,و,وجدان,اخلاقی,در,جامعه,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد علیرضابیگی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه «گسترش شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه احساس مسئولیت را در جامعه بالا می‌برد» گفت: هنر سینما می‌تواند نقش مؤثری در ترویج شعور معنوی و وجدان اخلاقی که از بنیادهای اعتقادی ماست، داشته باشد.

وی  با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری معروف به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید بر گسترش شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه بیان کرد: اعتقاد به روز جزا و همچنین باور به این موضوع که همان گونه که ما رفتار می‌کنیم، به همان ترتیب نیز با ما رفتار خواهد شد از باورهای دینی و اعتقادی ما است که می‌توان از آن به عنوان شعور معنوی یاد کرد. تقویت بنیادهای اعتقادی سبب افزایش احساس مسئولیت در جامعه می‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: با افزایش سطح شعور معنوی و وجدان اخلاقی می‌توانیم به یک خودکنترلی درونی دست یابیم و دیگر نیازی نیست که کنترلی از بیرون اعمال شود. اگر این انگیزش درونی و شعور معنوی در افراد جامعه تقویت شود، احساس مسئولیت افراد در جامعه افزایش یافته و افراد خود با کیفیت بیشتری کارها را جلو خواهند برد.

به گزارش ایسنا نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: بیشترین تأثیر در افزایش شعور معنوی و وجدان اخلاقی را هنر سینما می‌تواند بر جای بگذارد. سینما می‌تواند با بهره گیری از هنر و تجارب تاریخی این موضوع را در جامعه تقویت و تبیین کند. سینما می‌تواند به خوبی این موضوع را ترویج کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet