هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالقدر:

صداوسیما متخلفان جشنواره جام جم را هرچه سریع‌تر به افکار عمومی معرفی کند

سرویس فرهنگی
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی با تأکید بر اینکه صدا و سیما باید هرچه سریع‌تر متخلفان جشنواره تلویزیونی جام جم را به افکار عمومی معرفی کند، گفت: اگر این اقدام صورت نگیرد، کمیسیون فرهنگی به موضوع ورود خواهد کرد.
شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 15:25
صداوسیما متخلفان جشنواره جام جم را هرچه سریع‌تر به افکار عمومی معرفی کند نایب رئیس کمیسیون فرهنگی با تأکید بر اینکه صدا و سیما باید هرچه سریع‌تر متخلفان جشنواره تلویزیونی جام جم را به افکار عمومی معرفی کند، گفت: اگر این اقدام صورت نگیرد، کمیسیون فرهنگی به موضوع ورود خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101600014662.jpg صداوسیما,متخلفان,جشنواره,جام,جم,را,هرچه,سریع‌تر,به,افکار,عمومی,معرفی,کند Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تخلف روی داده در جشنواره تلویزیونی جام جم، تضریح کرد: تخلف در این زمینه با ارائه مستندات لازم محرز شده و ضرورت دارد که صدا و سیما متخلف یا متخلفان را هرچه سریع‌تر به افکار عمومی معرفی و پرونده وی را به دستگاه‌ نظارتی و قضایی ارائه دهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همگان به تخلف روی داده در جشنواره تلویزیونی جام جم اذعان دارند و این موضوع قابل کتمان نیست، افزود: افکار عمومی نسبت به این موضوع حساس شده و انتظار می‎‌رود با توجه به انتظار افکار عمومی، این مسئله هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

آمار
آمار

 

وی با تأکید بر اینکه دخل و تصرف در نظر مردم مردود و باید با قاطعیت با آن برخورد کرد، ضمن تمجید از ورود به جای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: این وزارتخانه مستندات و اطلاعات لازم را در اختیار دستگاه‌های نظارتی، پلیس فتا و صدا و سیما قرار داده و در این زمینه صدا و سیما باید اطلاع رسانی صورت دهد.

احتمال ورود کمیسیون فرهنگی به موضوع تخلف در جشنواره تلویزیونی جام جم

ذوالقدر با اشاره به حضور دو نماینده از مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما و پیگیری‌‌های شورای نظارت بر صدا و سیما در این زمینه، اظهار کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس شنوای گزارش شورا در این زمینه خواهد بود و امیدواریم تا زمان تدوین گزارش شورا متخلفان به مردم معرفی شوند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: در صورت تعلل و اهمال کاری صدا و سیما در معرفی عوامل خاطی، قطعا کمیسیون فرهنگی به صورت جدی به این موضوع ورود خواهد کرد و از مسئولان صدا و سیما در جلسه کمیسیون توضیح خواهد خواست.

به گزارش خانه ملت، مرتضی میریاقری معاون سیمای سازمان صدا و سیما درباره حواشی اخیر جشنواره جام‌جم توضیحاتی گفت که یک متهم مشخص شده اما چون اتهام وی ثابت نشده نمی توانیم نام او را اعلام کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000