هدر موبایل
1397/12/18 15:30:55
سرویس اجتماعی
ذوالقدر خبر داد:

موافقت استانداری با ادامه کار نمایشگاه زنان و تولیدات ملی/ غرفه برندهای معروف بسته می‌شود

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، مخالفت اولیه استانداری با برگزاری نمایشگاه زنان و تولیدات ملی را بر اساس مصوبه شورای تامین دانست و افزود: هم‌اکنون این نمایشگاه در حال برگزاری است.
موافقت استانداری با ادامه کار نمایشگاه زنان و تولیدات ملی/ غرفه برندهای معروف بسته می‌شود نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، مخالفت اولیه استانداری با برگزاری نمایشگاه زنان و تولیدات ملی را بر اساس مصوبه شورای تامین دانست و افزود: هم‌اکنون این نمایشگاه در حال برگزاری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107310767712.jpg موافقت,استانداری,با,ادامه,کار,نمایشگاه,زنان,و,تولیدات,ملی/,غرفه,برندهای,معروف,بسته,می‌شود Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره چرایی مخالفت استانداری با برگزاری نمایشگاه زنان و تولیدات ملی گفت: این مساله به دنبال یک ناهماهنگی بین شهرداری و استانداری ایجاد شده است؛ زیرا بر اساس مصوبه شورای تامین استانداری تهران در سال 97 تنها ۳ نمایشگاه دارای مجوز هستند ولی شهرداری در هر گوشه و کناری از شهر مجوز می‌دهد و نمایشگاه می‌گذارد در حالی که این امر باید قانونمند باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکایت کسبه و اصناف از برگزاری متعدد نمایشگاه‌ها افزود: کسبه و اصناف سالانه مالیات، عوارض، اجاره مغازه و مخارج دیگر دارند ولی اگر این نمایشگاه‌ها بیش از حد باشد، کسب و کار آنها ضرر می‌کند.

در حال حاضر استانداری برگزاری نمایشگاه زنان و تولیدات ملی را به این دلیل که مربوط به زنان سرپرست خانوار بوده، پلمپ نکرده است

ذوالقدر توضیح داد: در حال حاضر استانداری برگزاری نمایشگاه زنان و تولیدات ملی را به این دلیل که مربوط به زنان سرپرست خانوار بوده، پلمپ نکرده است اما گزارش‌هایی به آنها رسیده که برخی برندهای معروف به اسم زنان سرپرست خانوار در این نمایشگاه حضور یافته‌اند و کاسبی می‌کنند.

وی با بیان اینکه غرفه برندها در ادامه کار نمایشگاه جمع می‌شود، افزود: جلوی کار غرفه زنان سرپرست خانوار گرفته نشده و نمایشگاه در حال برگزاری است اما نباید برندهای معروف به نام زن سرپرست خانوار به دنبال سودجویی باشند.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رویکرد استانداری در قبال این نمایشگاه گفت: استانداری می‌گوید اگر این زنان سرپرست خانوار برای سال‌های آینده هم به دنبال برپایی نمایشگاه باشند، به آنها در چارچوب قوانین در همین 3 نمایشگاه بزرگ، جا و غرفه داده خواهد شد ولی نباید در گوشه گوشه تهران نمایشگاه برپا شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ در حالی که شهرداری تهران امسال نیز مانند سنوات گذشته اقدام به برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی بوستان گفت‌وگو کرده، استانداری تهران با ادامه این نمایشگاه مخالفت کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet