هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خالقی:

خطاهای انسانی عامل 80 درصد  تصادفات جاده ای است

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر اینکه خطاهای انسانی عامل 80 درصد  تصادفات جاده ای است، گفت: از مردم درخواست داریم در تعطیلات نوروز با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی مسافرت ایمنی را داشته باشند.
پنج‌شنبه 1 فروردین 1398 ساعت 08:02
خطاهای انسانی عامل 80 درصد  تصادفات جاده ای است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر اینکه خطاهای انسانی عامل 80 درصد  تصادفات جاده ای است، گفت: از مردم درخواست داریم در تعطیلات نوروز با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی مسافرت ایمنی را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101121076357.jpg خطاهای,انسانی,عامل,80,درصد, تصادفات,جاده,ای,است Icana

بشیر خالقی در گفت‌و‌گو با به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در رابطه با وضعیت حضور اورژانس‌های سیار شهری و جاده‌ای گفت: طی سالیان گذشته تعداد کشته‌های حوادث ترافیکی روند نزولی داشته است، اما متاسفانه طی 2 سال اخیر این روند افزایش پیدا کرده است پس ما باید تلاش بیشتری در زمینه پیشگیری و فرهنگ‌سازی انجام دهیم.

نماینده مردم خلخال و کوثردر مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به افزایش سفرهای زمینی در ایام نوروز باید همه ارگان‌های هلال احمر، راهنمایی رانندگی، نیروی انتظامی با همکاری یک‌دیگر شرایط ایمنی را برای مردم در میان راه‌ها و جاده‌ها فراهم کنند، تا با خیال آسوده و آرامش به سفر خود ادامه بدهند.

نقش پررنگ اورژانس بین جاده‌ای در کاهش تلفات ناشی از تصادفات

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه وجود اورژانس‌های شهری و جاده سیار نقش بسیار زیادی در کاهش تلفات جاده‌ای خواهد داشت، افزود: هر چقدر هماهنگی میان ارگان‌های مختلف بیشتر باشد، تلفات ناشی از حوادث جاده ای نیز کاهش پیدا می‌کند.  

وی تصریح کرد: خوشبختانه در سالهای اخیر توجه بسیار خوبی به اورژانس ‌های سیار شهری و خیابانی در ایام نوروز شده است، بی تردید در این ایام نیرو‌های انتظامی، راهنمایی رانندگی و کادر درمانی و پزشکی سیار جاده‌ای زحمات بسیار زیادی را به جهت افزایش آسایش و ایمنی مسافران متحمل می‌شوند .

خطاهای انسانی عامل 80 درصد  تصادفات جاده ای است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه خطاهای انسانی عامل 80 درصد  تصادفات جاده ای است، خاطر نشان کرد: از مردم درخواست داریم در تعطیلات نوروز با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی مسافرت ایمنی را داشته باشند ./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000