هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قربانی با اشاره به پیشرفت‌های حوزه بهداشت و درمان:

مرگ و میر نوزادان در ایران کمتر از استاندارد جهانی

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر با پیشرفت علم در حوزه پزشکی و درمانی کشور مرگ و میر نوزادان و بیماری فلج اطفال به حداقل ممکن خود رسیده به طوری که حتی از استاندارد جهانی نیز کمتر است.
شنبه 3 فروردین 1398 ساعت 07:57
مرگ و میر نوزادان در ایران کمتر از استاندارد جهانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر با پیشرفت علم در حوزه پزشکی و درمانی کشور مرگ و میر نوزادان و بیماری فلج اطفال به حداقل ممکن خود رسیده به طوری که حتی از استاندارد جهانی نیز کمتر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712105696362500.jpg مرگ,و,میر,نوزادان,در,ایران,کمتر,از,استاندارد,جهانی Icana

محمد حسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیشرفت‌های حوزه بهداشت و درمان در سال‌های اخیر گفت: خوشبختانه در سال‌های اخیر با تلاش مسئولان و متولیان امر در حوزه سلامت و پزشکی رشد و پیشرفت قابل قبولی داشته است، بی تردید تولید 97 درصدی دارو در کشور نشان دهنده پیشرفت چشم‌گیر ایران در حوزه داروسازی است.

مرگ و میر نوزادان در ایران کمتر از استاندارد جهانی

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به 120 هزار تخت‌ بیمارستانی درکشور تصریح کرد: خوشبتانه در سالهای اخیر با پیشرفت علم در حوزه پزشکی و درمانی مرگ و میر نوزادان و بیماری فلج اطفال به حداقل ممکن خود رسیده به طوری که حتی از استاندارد جهانی نیز کمتر است.

افزایش امید به زندگی در ایران

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه فضای بسیار خوبی در کشور ایجاد شده است افزود: امید به زندگی در کشور ما به سطح قابل توجهی رسیده که این نشان دهنده پیشرفت در حوزه سلامت کشور است، بی تردید طی سالهای اخیر حوزه بهداشت ودرمان از همه حوزه‌ها پیشتاز تر بوده است.

نگرانی مسئولان از عدم پرداخت مطالبات پزشکان

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به بودجه انقباضی سال 98 خاطر نشان گرد: محدودیت‌های موجود در بودجه 98 واقعیتی است که باید پذیرفته شود، ما در حوزه بهداشت و درمان به روند بسیار خوبی رسیده‌ایم، اما انچیزی که باعث رنجش ما در حوزه بهداشت  ودرمان می‌شود، مطالبات باقی مانده پزشکان، پرسنل بیمارستانی، پرستاران، پیمانکاران و بدهی سازمان تامین اجتماعی است که البته تدابیری هم برای رفع این مشکلات اندیشیده شده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر