هدر موبایل
1397/12/20 10:15:54
سرویس اجتماعی
حسینی‌کیا تاکیدکرد:

کنترل و نظارت بر دستفروشان مواد غذایی با استقرار مکانی ثابت/ اجاره بها از دستفروشان شبه رایگان باشد

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کنترل و نظارت بر دستفروشان مواد غذایی تنها با استقرار مکانی ثابت امکان پذیراست،گفت: اجاره بها باید از دستفروشان در اصطلاح شبه رایگان باشد تا این افراد بتوانند اقتصاد معیشتی شان را از این مسیر تامین کنند.
کنترل و نظارت بر دستفروشان مواد غذایی با استقرار مکانی ثابت/ اجاره بها از دستفروشان شبه رایگان باشد نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کنترل و نظارت بر دستفروشان مواد غذایی تنها با استقرار مکانی ثابت امکان پذیراست،گفت: اجاره بها باید از دستفروشان در اصطلاح شبه رایگان باشد تا این افراد بتوانند اقتصاد معیشتی شان را از این مسیر تامین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107703792262.jpg کنترل,و,نظارت,بر,دستفروشان,مواد,غذایی,با,استقرار,مکانی,ثابت/,اجاره,بها,از,دستفروشان,شبه,رایگان,باشد Icana

سید جوادحسینی کیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت حضور دستفروشان موادغذایی بویژه در کنار جادههای مواصلاتی کشور،گفت:کنترل ونظارت بر وضعیت سلامت،محصولات غذایی دستفروشان  بویژه در کنار جاده ها نیازمند ایجاد دکه و کانکس‌های  فروش است تا این افراد زیر نظر مراکز بهداشتی کشور، محصولات غذایی و محلی شان را بفروش برسانند.

اجاره بها باید از دستفروشان در اصطلاح شبه رایگان باشد

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخذ مالیات و عوارض از دستفروشان در دستور کار قرار نگیرد تصریح کرد: اجاره بها باید از دستفروشان در اصطلاح شبه رایگان باشد تا این افراد بتوانند اقتصاد معیشتی شان را از این مسیر تامین کنند.

  لزوم تزریق تسهیلات برای  تامین امکانات اولیه تولید برای دستفروشان 

حسینی کیا افزود: دولت با تزریق تسهیلات و وام به دستفروشان امکانات اولیه تولید از جمله خرید یخچال و غیر را فراهم کنند تا دستفروشان در محلی ثابت به دادو ستد بپردازند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع ومعادن مجلس یادآورشد: توسعه فرصتهای اشتغال باید در شرایط کنونی که با نرخ بیکاری  بالا در کشور روبرو هستیم، مدنظر  قرار بگیرد بنابراین الزامی است که تدابیری اندیشده شود که اشتغال‌های ناپایدار از  جمله دستفروشی را نیز ساماندهی کرده و بتوان  سلامت بهداشتی محصولات غذایی  دستفروشان را نیز جهت دادو ستد  تایید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet