هدر موبایل
1397/12/19 10:20:38
سرویس فرهنگی
قاضی زاده هاشمی با اشاره به استعفای دسته جمعی مدیران فدراسیون فوتبال:

افراد نمی‌توانند خود را فراتر از قانون بدانند و قانون را دور بزنند

عضو فراکسیون جوانان مجلس اجرای صریح و دقیق قانون منع بکارگیری بازنشستگان را مطالبه جدی مجلس دانست و گفت: افراد نمی توانند خود را فراتر از قانون بدانند و با انجام اقداماتی قانون را دور بزنند.
افراد نمی‌توانند خود را فراتر از قانون بدانند و قانون را دور بزنند عضو فراکسیون جوانان مجلس اجرای صریح و دقیق قانون منع بکارگیری بازنشستگان را مطالبه جدی مجلس دانست و گفت: افراد نمی توانند خود را فراتر از قانون بدانند و با انجام اقداماتی قانون را دور بزنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701109149969027.jpg افراد,نمی‌توانند,خود,را,فراتر,از,قانون,بدانند,و,قانون,را,دور,بزنند Icana

سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت  در مورد استعفای دسته جمعی روز گذشته مدیران بازنشسته فدراسیون فوتبال، گفت: بستر اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سامانه رصد ما فعال است و از سویی بر اجرای آن تاکید داریم بنابراین افراد نمی توانند خود را فراتر از قانون بدانند و با انجام اقداماتی قانون را دور بزنند.

عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، افزود: سوابق اداری، شغلی و استخدامی برخی افراد مشخص بوده و اصرار مجلس برای کناره گیری آنان برای محترم شمردن قانون بوده و قانون باید اجرا و اعمال شود.

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ممکن است اجرای قانون دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد و به هیچ وجه آن را رها نمی کنیم.

مجلس با استفاده از تمامی امکانات نظارتی خود در مورد اجرای قانون در حوزه ورزش گام برداشته/ اجرای صریح و دقیق قانون مطالبه جدی مجلس است

وی با تاکید بر اینکه مجلس با استفاده از تمامی امکانات نظارتی خود در مورد اجرای قانون در حوزه ورزش گام برداشته است، تصریح کرد: به طور قطع اگر در حوزه ورزش و خارج از این حوزه گزارش های مستندی به ما ارائه شود با همکاری دستگاه و نهادهای قضایی و نظارتی در  قوای مختلف ورود خواهیم کرد زیرا اجرای صریح و دقیق قانون مطالبه جدی مجلس است.

فدراسیون فوتبال یکی از حوزه های اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان

وی فدراسیون فوتبال را یکی از حوزه های اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان دانست و گفت: در تمامی حوزه ها اجرای قانون را دنبال خواهیم کرد و چنانچه بازنشستگانی در سطوح مختلف حضور داشته باشند دستگاه ها و افراد می تواند آنها را معرفی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: در قانون پیگیری مستقیم برای آحاد مردم نیز پیش بینی شده یعنی در مراکز مختلف مانند دادسراهای مراکز استان ها و شهرستان ها می توانند اعلام جرم کنند.

اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان متوقف نشده/ با قدرت و صلابت ادامه دارد

عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با تاکید بر اینکه اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان متوقف نشده و نخواهد شد، گفت: اجرای آن با قدرت و صلابت ادامه دارد، این مسیر تمام شده نیست و در آغاز راه هستیم./

گفت و گو از گل زری فرخنده بخش

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet