هدر موبایل
1397/12/22 10:13:24
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر:

آل خلیفه و دیگر حکام منطقه عزت و اقتدار را از خدا بخواهند نه از آمریکا

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت:حکامی که برسرکار هستند هنوز به این موضوع نرسیده اند که عزت و اقتدار را خدا بخواهند و از پشتیبانی ملت تا دل های ملت ها  با آنها باشد.
آل خلیفه و دیگر حکام منطقه عزت و اقتدار را از خدا بخواهند نه از آمریکا عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت:حکامی که برسرکار هستند هنوز به این موضوع نرسیده اند که عزت و اقتدار را خدا بخواهند و از پشتیبانی ملت تا دل های ملت ها  با آنها باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103630970540.jpg آل,خلیفه,و,دیگر,حکام,منطقه,عزت,و,اقتدار,را,از,خدا,بخواهند,نه,از,آمریکا Icana

محمدتقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به جنایات آل خلیفه در بحرین با همکاری آمریکا و عربستان گفت:آل خلیفه،آل سعود و آل نهیان همه آل آمریکا هستند و به نوعی دارند از آنها الهام می‌گیرد.

وی افزود:این موضوع برای جامعه اسلامی برای هر کشوری چه بحرین و چه عربستان سعودی،واقعا شرم آور است و انسان تاسف می خورد.اگر ملت یک میلیارد و اندی مسلمان با هم بودند؛عرب و عجم،شیخ نشین و دیگری خاورمیانه و جاهای دیگر یک قدرت عظیم مسلمان ها بشوند و با هم بودند حال و روز منطقه این گونه نبود.

 

بیشتر بخوانید:

 

خطیب جمعه اصفهان ادامه داد:متاسفانه حکامی که سرکار هستند و به خصوص درکشورهایی که یاد کردم این‌ها هنوز به این موضوع نرسیدند که عزت و اقتدار را از خدا بخواهند نه از آمریکا و از پشتیبانی ملت تا دل های ملت ها  با آنها باشد.

رژیم پادشاهی بحرین بی اعتنا به هشدارهای بین المللی

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی بااشاره به اینکه رژیم آل خلیفه از مدت ها مانع از برگزاری بزرگترین نماز جمعه شیعیان در این کشور می‌شود،مطرح کرد:قدمت نماز جمعه شیعیان بحرین در این مسجد به صدها سال قبل و پیش از به روی کار آمدن خاندان آل‌خلیفه برمی گردد.

محمدتقی رهبر با تاکید براین که رژیم پادشاهی بحرین بی اعتنا به هشدارهای بین المللی درباره بازداشت،محاکمه و سرکوب مخالفان سیاسی این رژیم ،فعالان سیاسی و مذهبی این کشور را یکی پس از دیگری بازداشت می کند،اظهار کرد:لغو تابعیت و محاکمه فعالان سیاسی ازجمله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین ، با اعتراض گسترده داخلی و بین المللی روبرو شده است.

عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سقوط رژیم پهلوی،تصریح کرد: اگر دل های ملت با حکام نباشد جز نفرت، نکبت و بدنامی چیزی برای آنها به همراه ندارد و روزگارشان هم پشت ندارد ؛چه کسی در این دنیا مانده است؛در ایران ما شاه با آن همه عظمت،اعلیحضرت همایونی بودنش تکیه به آمریکا کرد؛دیدیم که ملت با او چه کرد. هرکه تکیه به دشمن کرده و با فرزندان غیور ملت ستیزه کند با خود ستیزه کرده،سرانجامی جز با نابودی ندارد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet