ولادت حضرت امام رضا (ع)
1398/01/08 04:56:00
سرویس سیاسی
علوی:

ورود نسل جوان به عرصه مدیریت کشور خون تازه‌ای به کالبد نظام تزریق می‌کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جوان موتور محرک نظام بوده و هرجا جوانی مدیریت کار را در دست گرفته تحولی در آن زمینه ایجاد شده است.
ورود نسل جوان به عرصه مدیریت کشور خون تازه‌ای به کالبد نظام تزریق می‌کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جوان موتور محرک نظام بوده و هرجا جوانی مدیریت کار را در دست گرفته تحولی در آن زمینه ایجاد شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201812105856753882.jpg ورود,نسل,جوان,به,عرصه,مدیریت,کشور,خون,تازه‌ای,به,کالبد,نظام,تزریق,می‌کند Icana

سید محسن علوی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت جوان گرایی در مدیریت کشور که مد نظر مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نیز بود، گفت: جوان گرایی از نقاط مختلف قابل بررسی است.

نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند جوان موتور محرک نظام است و هر دولت و نظامی با حضور جوانان می تواند حرکت عظیمی را در کشور خود شکل دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه تا کنون بهای لازم را به جوانان نداده و باعث شده ایم اعتماد به نفس آنها ضربه بخورد، عنوان کرد: در حال حاضر در کشور مشکلات متعدد مدیریتی داریم در حالی که جوانان ایده های جدید دارند لذا اگر می خواهیم تحولی در حوزه مدیریت کشور ایجاد کنیم باید به علم و عمل جوانان اعتماد کنیم.

علوی ادامه داد: ورود نسل جوان می تواند تزریق خون تازه به کالبد نظام باشد و باعث شود گام دوم با سرعت بیشتری نسبت به گام اول طی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با اشاره به تجربه حضور وزیر جوان در کابینه و برخی مدیران جوان در سایر دستگاه ها که نتیجه خوبی در بر داشته است، اظهار داشت: هرجا جوانی مدیریت کار را در دست گرفته تحولی در آن زمینه ایجاد شده است چرا که جوانان جویای نام هستند و به خاطر همین هم که شده رویکردهای خوب و جدیدی را آغاز می کنند که عموما نتیجه بخش است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان همچنین به اهمیت حضور بانوان در سیستم مدیریتی کشور اشاره خاطرنشان کرد: حضور بانوان به خصوص بانوان جوان نیز در قسمت های مدیریتی باعث پویایی و رونق این بخش ها می شود لذا امید داریم با استفاده بیشتر از ظرفیت جوانان شاهد جهشی در مسائل مختلف علمی و مدیریتی در کشور باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet