هدر موبایل
1397/12/20 09:51:15
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی:

افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی ایران محسوب می شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی کشورمان محسوب می شود.
افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی ایران محسوب می شود عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی کشورمان محسوب می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/123241.jpg افزایش,توان,موشکی,بخشی,از,دکترین,دفاعی,ایران,محسوب,می,شود Icana

شهروز برزگر کلشانی درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  در واکنش به اتهام ایالات متحده آمریکا علیه ایران و درخواست محدودیت‌های شدید بین‌المللی موشکی علیه تهران، گفت: فعالیت های موشکی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر قوانین بین المللی بوده و صرفا جنبه دفاعی مشروع دارد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اتهام واشنگتن به ایران در خصوص مباحث دفاعی طبق قوانین بین المللی دخالت در امور داخلی کشورها محسوب شده و امری محکوم است، اظهار کرد: آمریکایی ها باید بدانند سیاست تهدید و افزایش فشار بر ایران با استفاده از ابزارهایی مانند حقوق بشر، موشکی و توان دفاعی و غیره سیاستی نخ نما و سوخته است.

وی با اشاره به اینکه افزایش توان موشکی بخشی از دکترین دفاعی کشورمان محسوب می شود، ادامه داد: مسئولان کاخ سفید اگر دغدغه ثبات امنیت منطقه غرب آسیا را دارند باید درصدد خروج از این منطقه باشند زیرا آنها با فروش سلاح به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس انبار تسلیحات شکل داده اند.

شهروز برزگر
  • بیشتر بخوانید؛

درخواست بازگشت محدودیت‌های موشکی علیه ایران زیاده‌خواهی جدید آمریکا

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه امروزه رژیم صهیونیستی به عنوان عامل بی ثباتی در منطقه شناخته می شود، تصریح کرد: همچنین باید یادآور شد اسرائیلی ها هزینه های گران برای تهیه سپر موشکی انجام دادند اما این مولفه دفاعی آنها با موشک های بردکوتاه جریان مقاومت از بین رفت از این رو به وضوح می توان اهمیت داشتن توان موشکی را درک کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد آمریکایی ها بجای بهانه جویی و برچسب زدن به توان دفاعی ایران، باید درصدد رفع اتهام از رییس جمهور خودشان باشند که این روزها درگیر مسائل پیش پا افتاده سیاسی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ایالات متحده آمریکا ایران را به سرپیچی از قطعنامه شورای امنیت متهم کرد و از این شورا خواست «محدودیت‌های شدید بین‌المللی» علیه تهران را بازگرداند.

یادآور می شود جاناتان کوهن، سفیر موقت آمریکا در سازمان ملل متحد هم در نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد گفته ایران روز ۱ دسامبر ۲۰۱۸ اقدام به آزمایش یک فروند موشک‌ میان‌برد کرده و روزهای ۱۵ ژانویه و ۵ فوریه برای پرتاب ماهواره تلاش کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet