هدر موبایل
1397/12/20 10:07:07
سرویس اقتصادی
پیام تبریک پورابراهیمی به رئیس جدید قوه قضاییه؛

کمیسیون اقتصادی آماده ارتقا همکاری با قوه قضاییه در حوزه تقنینی و نظارتی است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رییسی به ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت.
کمیسیون اقتصادی آماده ارتقا همکاری با قوه قضاییه در حوزه تقنینی و نظارتی است رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رییسی به ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101350197148.jpg کمیسیون,اقتصادی,آماده,ارتقا,همکاری,با,قوه,قضاییه,در,حوزه,تقنینی,و,نظارتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا پور ابراهیمی داورانی  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی به ریاست قوه قضاییه کشور را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رییسی

باسلام و تحیت

انتصاب جنابعالی به عنوان‌ ریاست قوه قضاییه جمهوری اسلامی از سوی مقام‌معظم رهبری را تبریک و تهنیت عرض میکنم‌.

سوابق طولانی و ارزشمند جنابعالی در حوزه امور قضایی همراه با توانمندی‌های علمی و کارشناسی ستون اتکا جهت ارتقا عملکرد دستگاه قضایی کشور محسوب می شود و آنچه مسلم است این تجارب ارزشمند در کنار مدیریت های مطروحه مبنی بر مبارزه با فساد و به ویژه در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی می تواند سرآغاز حرکتی جدید در دستگاه قضایی کشور باشد.

 در این راستا کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، جهت افزایش همکاری همراه با تعامل در حوزه تقنینی و نظارتی آمادگی خود را جهت همکاری کامل اعلام می دارد.

امید است شما به پشتوانه حکم مقام معظم رهبری و مقبولیت عام و خاص، بتوانید متناسب با گام دوم انقلاب تعالی را در دستگاه عدالت کشور ایجاد کنید.
سند تحول قضائی که جنابعالی پیشنهاد کرده‌اید و مقام معظم رهبری نیز آن را مفید و کارساز دانسته‌اند اساس این حرکت مهم می باشد.

از خداوند متعال توفیق روزافزون برای جنابعالی و سایر همکاران را در قوه قضاییه مسئلت میکنم.

محمدرضا پور ابراهیمی  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet