هدر موبایل
1397/12/20 10:19:00
سرویس اقتصادی
فولادگر:

وظایف پایگاه اطلاع رسانی صدور مجوزهای کسب و کار اصلاح می‌شود

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس گفت: وظایف پایگاه اطلاع‌رسانی صدور مجوزهای کسب و کار، اصلاح می‌شود، در واقع در این اصلاحات وظایف این پایگاه‌ها افزایش پیدا کرد.
وظایف پایگاه اطلاع رسانی صدور مجوزهای کسب و کار اصلاح می‌شود رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: وظایف پایگاه اطلاع‌رسانی صدور مجوزهای کسب و کار، اصلاح می‌شود، در واقع در این اصلاحات وظایف این پایگاه‌ها افزایش پیدا کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44648.jpg وظایف,پایگاه,اطلاع,رسانی,صدور,مجوزهای,کسب,و,کار,اصلاح,می‌شود Icana

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست روز گذشته کمیسیون متبوعش، گفت: طرح بهبود فضای کسب و کار مورد بررسی قرار گرفت؛ در واقع اختیارات هیات مقررات‌زدایی ماده 7 قانون اصل 44 افزایش پیدا کرد.

حمیدرضا فولادگر

اختیارات هیات مقررات‌زدایی فضای کسب وکار افزایش پیدا می‌کند

نماینده اصفهان مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: عملکرد هیات مقررات‌زدایی در فضای کسب و کار در چند سال گذشته نشاندهنده ضرورت اصلاح احکام این هیات است. با این اصلاحات اختیارات این هیات افزایش پیدا می‌کند از سوی دیگر مراحل کار تسهیل می‌شود.

وی اظهار کرد: مقرر شد؛ اصلاحاتی که در احکام هیات مقررات زدایی فضای کسب وکار منظور شد به لایحه اصلاح موادی از اصل 44 در خصوص هیات داوری در واگذاری‌ها الحاق شود.

لایحه ساماندهی سهام عدالت تا پایان سال تعیین تکلیف شده و به جمع بندی می‌رسد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اصلاحات انجام گرفته در احکام هیات مقررات زدایی، خاطرنشان کرد: وظایف پایگاه اطلاع رسانی صدور مجوزهای کسب و کار اصلاح شد؛ در این اصلاحات وظایف این پایگاه‌ها افزایش پیدا کرد. در واقع این هیات‌ها به دفتر پیشخوان دولت برای صدور مجوزهای کسب و کار تبدیل شده تا سرعت عمل آنها بیشتر شود.

وی ادامه داد: با اصلاحات انجام گرفته در احکام هیات مقررات زدایی، دفاتر سرمایه‌گذاری استانی به پایگاه اطلاع رسانی صدور مجوزهای کسب و کار لینک می‌شود در واقع این پایگاه به مرکزی برای پیگیری مجوزها و رسیدگی به شکایات افراد متقاضی کسب و کار  تبدیل می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: لایحه ساماندهی سهام عدالت تا پایان سال تعیین تکلیف شده و به جمع بندی می‌رسد.

فردا؛ برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی تصریح کرد: فردا( 21 اسفندماه) انتخابات هیات رییسه کمیسیون برگزار می‌شود. از آنجایی که کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی اسفند تشکیل شد انتخابات هیات رییسه نیز در آخرین ماه سال برگزار می‌شود./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet