شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/12/20 12:36:44
سرویس صحن
شکری در تذکر شفاهی؛

آیا رئیس جمهور از قیمت های افسارگسیخته خبر دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از گرانی ها عنوان کرد که چرا دولت با مسئولین خود در این زمینه برخورد نمی کند.
آیا رئیس جمهور از قیمت های افسارگسیخته خبر دارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از گرانی ها عنوان کرد که چرا دولت با مسئولین خود در این زمینه برخورد نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/103654.jpg آیا,رئیس,جمهور,از,قیمت,های,افسارگسیخته,خبر,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود شکری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: پست جدید آقای وکیلی را به عنوان سخنگوی فتنه گران تبریک می گویم.

نماینده مردم تالش و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای وکیلی شما امروز فتنه کرده اید، فتنه شما در سال 88 باعث شد که امروز به اینجا برسیم، نارضایتی مردم و مشکلات اقتصادی فتنه است. شما جایگاه خود را مشخص کنید. اگر سخنگوی فتنه گران هستید تبریک می گویم آیا شما روابط عمومی دولت هستید؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خطاب به مطهری، گفت: شما نباید ناعادلانه و ناروا عمل می کردید، شما به عنوان رئیس جلسه باید عادلانه قضاوت کنید اما از آن جائیکه خودتان در آن جمع حضور داشتید (دیدار نمایندگان اصلاح طلب با خاتمی) امروز اینجا به این نحو عمل کردید.

این نماینده مجلس برای انتصاب و انتخاب آیت الله رئیسی برای ریاست قوه قضائیه از رهبر معظم انقلاب سپاسگزاری کرد و ابراز امیدواری داشت که این انتصاب باعث برقراری عدالت و برخورد با فساد و فسادگران باشد.

وی با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به استان گیلان عنوان کرد: مسئولان دولت اجازه دیدار نمایندگان استان با رئیس جمهور را نمی دهند، در شرایطی که معاون حقوقی رئیس جمهور ملاقات حضوری نمایندگان با رئیس جمهور را فراهم نمی کند چه طور می توانیم درد مردم را به رئیس مجلس برسانیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: آقای رئیس جمهور می گوید هر روز قیمت های اجناس را در بازار می گیرد آیا رئیس جمهور از قیمت های افسار گسیخته و چندبرابری هم خبر دارد و چرا با مسئولین دولت خود برخورد نمی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet